Emma #4 i Giga Tokyo Toy Box #1 już u nas!
2014-07-30
Lato w pełni, ale upał nas tak łatwo nie pokona! Kolejne nowości już w naszym magazynie!

Emma #4
William, zmęczony obowiązkami i ciągłym bywaniem na salonach, zaczyna żałować swojej decyzji i coraz poważniej myśli o odnalezieniu Emmy. W planach przeszkadza mu Monika – starsza siostra Eleanor. Przekonana o nikczemnych zamiarach Williama, zarzuca mu zwodzenie siostry i znieważenie jej honoru. By zaprzeczyć oskarżeniom, William decyduje się na radykalny krok…
Tymczasem państwo Mölders spędzają kilka dni w Londynie. Podczas zakupów w luksusowym sklepie towarowym, Dorothea spotyka panią Trollope, która przyjechała do stolicy, aby wziąć udział w przyjęciu zaręczynowym swojego syna. Dorothea proponuje, aby Emma towarzyszyła jej przyjaciółce podczas tego trudnego dla niej wydarzenia.

Giga Tokyo Toy Box #01
Momo Momoda, młoda dziewczyna z Kansai, marząca o posadzie projektanta gier, dostaje się na staż do Studia G3, wytwórni gier wideo, która ledwo wiąże koniec z końcem. Momo czeka ciężkie zderzenie z rzeczywistością. Codzienna praca w branży gamingowej drastycznie różni się od jej wyobrażeń.
Wielki powrót wciągającej opowieści o japońskim światku gamingowym! Taiyo Tenkawa, wizjoner skupiony wyłącznie na tworzeniu ciekawych gier, oraz Hoshino Tsukiyama, zawzięta karierowiczka z sekretną pasją znów łączą swoje siły w maleńkim kącie Akihabary!
„Giga Tokyo Toy Box” jest kontynuacją serii „Tokyo Toy Box”, która doczekała się nawet swojego własnego serialu!


UWAGA! Pierwotnie nie planowaliśmy dystrybucji "Giga Tokyo Toy Box" do sieci Empik, ale udało się nam wprowadzić niewielką ilość tomików do sprzedaży w Empikach - trudno nam powiedzieć, w których Empikach pojawi się ile tomów, ale w większych salonach seria powinna być normalnie dostępna od piątku.

Tak tomiki prezentują się prosto po dostawie z drukarni!