"Beztroskie dni" 8, "Księga Przyjaciół Natsume" 26 oraz "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 11 już są!
2023-01-23
Do naszego magazynu właśnie dotarły tomiki "Beztroskie dni" 8, "Księga Przyjaciół Natsume" 26 oraz "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 11! W takim zestawieniu każdy znajdzie coś dla siebie! Co dziś wybierzecie - szkolne miłosne przygody, konfrontacje z yokaiami czy pożegnanie naszych otaku?

"Beztroskie dni" 8
Pomimo odtrącenia przez Kei’ichiego Nozomi z niewyjaśnionych przyczyn nie jest w stanie powstrzymać uczucia ekscytacji. Z nową determinacją wkracza w mury szkoły, do której uczęszcza obiekt jej westchnień. Tymczasem Natsukiemu wraz z rozpoczęciem ostatniej klasy liceum zbiera się na wspominki. W końcu odkryjemy, jak poznała się czwórka naszych bohaterów!

"Księga Przyjaciół Natsume" 26
Homura, wioska, gdzie niegdyś sporządzano fantomowe narzędzia do egzorcyzmów. Kolekcjoner Ban poluje tam na naczynia w kształcie maneki-neko. By mu się przeciwstawić, Natsume i Matoba usiłują zdobyć pewien zapieczętowany artefakt, lecz skrzynia, w której miał być ukryty, stoi pusta... Tymczasem Natori i Mistrz Nyanko czekają w bazie i strzegą kotów, ale zostają zaatakowani przez ceramiczną lalkę!

"Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku” 11
Oto wielki finał historii sześciorga otaku, dla których romantyczne związki stanowią nie lada wyzwanie. Zobaczcie jak Ko i Naoya radzą sobie z faktem, że oficjalnie stanowią parę i sprawdźcie, czy młode małżeństwo Hanako i Kabakury może Was czymś jeszcze zaskoczyć. Przekonajcie się też, czy Narumi zdoła ostatecznie wyjść z yaojcowej szafy - no i jak rozwinie się jej relacja z Hirotaką! Przed Wami ostatni tom też przezabawnej komedii romantycznej!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek/wtorek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami(przypominamy, że "Beztroskie dni" oraz "Księga przyjaciół Natsume” nie są dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).
Powiązane tytuły