„100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 8, „Miłość to wojna" 19 i „Dandadan" 6 już są!
2024-06-14
Przed Wami kolejne nowości! Dziś premierę - oprócz tomików pyrkonowych - mają: „100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 8, „Miłość to wojna" 19 oraz „Dandadan" 6!

Prenumeraty „100 rzeczy..." już do Was lecą, nasz magazyn dzielnie pakuje „Dandadana", natomiast prenumeraty „Miłość to wojna" zostaną wysłane dzień później - drukarnia opóźniła dostawę dodatków i jeszcze do nas nie dotarły.

Mamy też wiadomość dotycząco „Hanako, duch ze szkolnej toalety 19". Dostaliśmy od drukarni informację o opóźnieniu premiery - tomików spodziewamy się w przyszłym tygodniu.

„100 rzeczy do zrobienia, zanim zostanę zombie" 8
Po drodze nad Morze Japońskie Akira i jego towarzysze przejeżdżają przez znaną z ryżu Niigatę. Słabość Shizuki do sake bierze nad nią górę i dziewczyna wyprasza postój wraz z wizytą w pijalni. Przyjaciele zostają z niej jednak przepędzeni przez nieproszonych i nieżywych gości, więc kierują się do Fukui, gdzie Akira planuje zrealizować swoje paleontologiczne marzenie. Niestety coraz mniej interesują go zombie i popada w niespodziewany, ogromny kryzys...

„Miłość to wojna" 19
A przynajmniej tak się to wszystko zaczęło – nasi bohaterowie są już parą i wyruszają z klasą do Kioto! To miała być okazja, by wszystko odreagować i dobrze się bawić… Lecz tuż przed wycieczką Ai ogłasza Kagui, że rezygnuje z pracy jako jej służąca wraz z końcem wyjazdu – mało tego, w wyniku jej decyzji w sprawę angażuje się ród Shinomiya! W urokliwej scenerii dawnej stolicy rozgrywają się sceny rodem z filmów akcji, a więź Kagui i Ai zostaje poddana próbie. Oto finał wątku wycieczki klasowej!

„Dandadan" 6
Okarun wraz z przyjaciółmi trafiają do podziemi domu Jijiego, gdzie mają zostać złożeni w ofierze wielkiemu wężowi przez rodzinę Kito. Dziecko, które w przeszłości spotkał podobny los, jako Złe Oko przejęło ciało Jijiego i zaatakowało pozostałą dwójkę! Okarun wysyła przyjaciółkę na powierzchnię, a sam stawia czoła opętanemu Jijiemu. Tymczasem Momo wpada na genialny plan, jak pozbyć się wielkiego węża. Czy zdołają pokonać szalejącego potwora i uwolnić Jijiego od Złego Oka?!

Powiązane tytuły