Zobaczcie jakie nowości szykują się na zimę w slocie BL!

Dodany przez: Urd - 2021-09-02 16:04:22 - 880 unikalnych wyświetleń;

Oj, dawno nie mieliśmy dla Was zapowiedzi boys’ love... Najwyższy więc czas, żeby ujawnić zimowy slot jednotomówek z tego gatunku – a czy można zrobić to lepiej, niż za jednym zamachem? Jeśli polubiliście serię „Nieznajomy pośród wiatru”, zapewne ucieszy Was, że już w grudniu premierę będzie miał równie uroczy shōnen-ai „Yuki no shita no qualia” tej samej autorki. W lutym w Wasze ręce oddamy yaoi „Akihabara fall in love” – przezabawną historię o bohaterze, za którym manga i anime snują się jak najgorsze zmory. Natomiast w marcu planujemy premierę „Online game nakama to sashi off shitara shokuba no onijoushi ga kita” – ten jednotomowy, liczący prawie 300 stron, shōnen-ai to idealna lektura dla wszystkich, którzy z doświadczenia wiedzą, że praca biurowa jest trudna dla otaku.

Jeśli zaś zdecydujecie się zakupić prenumeratę na któryś z powyższych tytułów do końca poniedziałku i posłużycie się kodem rabatowym ZIMABL, otrzymacie 5% rabatu!

Mamy nadzieję, że fani gatunku znajdą tu coś dla siebie! A może nawet wszystkie trzy tytuły zagoszczą na Waszych mangowych półeczkach?

ONLINE GAME NAKAMA TO SASHI OFF SHITARA SHOKUBA NO ONIJOUSHI GA KITA
Jeśli może być coś bardziej frustrującego od nudnej pracy biurowej, to chyba tylko upierdliwy szef, który skrupulatnie pilnuje, żeby była wykonywana na czas. Dla Hashimoto jedyną ucieczką od tej szarej rzeczywistości jest jego ulubiona gra online i poznany w niej kumpel od serca. Tylko jemu mężczyzna może pożalić się na demonicznego zwierzchnika, który jest zdecydowanie zbyt przystojny i doskonały, żeby dodatkowo dzierżyć tyle władzy. A co jeśli okaże się, że ten diabeł wcielony i najlepszy kumpel z sieci to... ta sama osoba?!?

Autor: Nmura
Gatunek: komedia, shōnen-ai
Liczba tomów: 1
Format: standardowy
Premiera: marzec


YUKI NO SHITA NO QUALIA
Akio i Umi nie mogliby się bardziej od siebie różnić. Akio jest wycofanym, stroniącym od ludzi introwertykiem, natomiast Umi co noc baluje w towarzystwie kochanków, których zmienia jak rękawiczki. Gdy przypadkowo poznają się w akademiku, nic nie wskazuje na to, żeby mieli się polubić. Jednak im więcej czasu spędzają razem, tym bardziej widoczne stają się powody, dla których prowadzą takie, a nie inne życie. Czy Akio i Umi zdołają stawić czoła duchom przeszłości i zbudować nową, szczerą relację? A może ich rany okażą się zbyt głębokie?

Autor: Kanna Kii
Gatunek: romans, shōnen-ai
Liczba tomów: 1
Format: standardowy
Premiera: grudzień


AKIHABARA FALL IN LOVE
Yuki Hasegawa nigdy nie pasował do swojego otoczenia. W podstawówce jako okularnik zawsze brany był za otaku, więc otaczali go głównie fani komiksów. Chcąc uwolnić się od mylącego wizerunku, w liceum przefarbował włosy, zaczął nosić kontakty i z miejsca zyskał na popularności. Następnie ukończył uniwersytet i dostał pracę w dużej firmie – po prostu żyć, nie umierać! Jednak los potrafi być przewrotny – zamiast do nowoczesnych biurowców w dzielnicy biznesowej, przydzielono go do biura... na Akihabarze, świętej ziemi wszystkich fanów mangi i anime. A to tylko jedna z niespodzianek, z jakimi wkrótce przyjdzie mu się zmierzyć...

Autor: Chiaki Kashima
Gatunek: komedia, yaoi
Liczba tomów: 1
Format: standardowy
Premiera: luty