Zobacz obwolutę oraz przykładowe strony z "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-26 09:38:58 - 985 unikalnych wyświetleń;

Dziś prezentujemy Wam obwolutę pełnego akcji i humoru shonena, którego premiera odbędzie się podczas Letniego Festiwalu Mangowego (17-19 lipca) - "IM: Wielki Kapłan Imhotep" 1! Czy kapłan ze starożytnego Egiptu odnajdzie się we współczesnej Japonii? Przekonajcie się sami! Tymczasem gorąco zachęcamy do zerknięcia na przykładowe strony!

"IM: Wielki Kapłan Imhotep" 1
Hinome nie ma w życiu lekko. Na jej rodzinie ciąży przerażająca klątwa, a rezydencja, w której mieszka, jest nawiedzona. A przynajmniej tak głoszą plotki krążące od czasu, gdy przed ośmiu laty w tajemniczych okolicznościach dziewczyna straciła głos. Koledzy i koleżanki ze szkoły są przekonani, że każdy, do kogo nastolatka się odezwie, zostanie przeklęty, dlatego zawsze trzymają ją na dystans. Ona zaś nie dementuje tych złowieszczych wymysłów, aby nie wyjawić swojego sekretu... ani nie spalić nikogo żywcem. W pogłoskach kryje się bowiem ziarno prawdy – gdy tylko Hinome próbuje coś powiedzieć, z jej ust buchają płomienie...

Pewnego dnia Hinome zderza się na ulicy z przedziwnie ubranym młodym chłopakiem. Ten przedstawia się jako Imhotep – przebudzony po kilku tysiącach lat kapłan, który przybył do naszych czasów ze starożytnego Egiptu, aby stoczyć walkę z lubującymi się w chaosie i nieszczęściu istotami zwanymi magai. Natychmiast informuje zszokowaną dziewczynę, że została opętana przez jednego z nich, a następnie uprzejmie oferuje jej egzorcyzmy. Na domiar złego postanawia zaanektować dom nastolatki i przerobić go na swój pałac! Czy kłopoty Hinome nareszcie się skończyły... czy może dopiero zaczęły?


Przypominamy, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!