Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z pierwszego tomu serii "Zapiski zielarki"!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-12 15:05:28 - 344 unikalnych wyświetleń;

Jedną z nowości, jaką oddamy w Wasze ręce podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego będzie manga "Zapiski zielarki" 1! Jeszcze tylko do końca dnia możecie zamawiać tom 1 w prenumeracie - do wyboru w twardej lub miękkiej oprawie, w zestawie z uroczym notesikiem!

Jednocześnie przypominamy, że wciąż możecie zgarnąć wyjątkowe karty kolekcjonerskie WFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech serii festiwalowych otrzymacie kartę do każdego z zakupionych tytułów! Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu.

Tymczasem zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Zapiski zielarki" 1
Młodziutka Maomao zgłębia sztukę zielarską, marząc o odkryciu leku na wszelkie dolegliwości. Jednak wbrew swojej woli trafia do cesarskiego haremu jako służąca. Postanawia ukrywać zdobytą wiedzę, udaje więc jedną z wielu niepiśmiennych dziewczyn. Tymczasem dzieci władcy umierają w niewyjaśnionych okolicznościach. Gdy cały dwór mówi o tajemniczej klątwie, Maomao rozpoznaje symptomy zatrucia. Ale jak ostrzec zrozpaczone matki przed niebezpieczeństwem, skoro w otoczeniu cesarza głos prostej służki nic nie znaczy? Za bramami Wewnętrznego Pałacu lada chwila może dojść do kolejnej tragedii. Czy Maomao odnajdzie swoje miejsce w tym pełnym intryg świecie?