Zobacz obwolutę oraz początkowe strony z pierwszego tomu serii "Mąż mojego brata"!

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-23 14:56:34 - 234 unikalnych wyświetleń;

Jedną z nowości, jaką oddamy w Wasze ręce podczas Jesiennego Festiwalu Mangowego będzie "Mąż mojego brata" 1! Jeszcze tylko do 11 października możecie zamawiać tom 1 w prenumeracie - w zestawie z pocztówką!

Jednocześnie przypominamy, że wciąż możecie zgarnąć wyjątkowe karty kolekcjonerskie JFM - przy zakupie pierwszego tomu minimum trzech serii festiwalowych otrzymacie kartę do każdej z zakupionych serii! Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu

Tymczasem prezentujemy obwolutę oraz zachęcamy do lektury początkowych stron!

"Mąż mojego brata" 1
Yaichi jest ojcem samotnie wychowującym córkę Kanę. Pewnego dnia na progu jego domu pojawia się Mike Flanagan, mąż jego zmarłego przed miesiącem brata bliźniaka. Wizyta tego niezwykłego gościa jest dla gospodarza niezręczna z wielu powodów. Mike to chłop jak dąb, Kanadyjczyk o usposobieniu zdecydowanie zbyt bezpośrednim jak na japońskie standardy, a jakby tego było mało - gej. Biorąc pod uwagę, że Yaichi nie kontaktował się z bratem przez ostatnie dziesięć lat, mężczyzna zupełnie nie wie jak rozmawiać z nowo poznanym szwagrem. Tego problemu nie ma natomiast mała Kana. Z miejsca akceptuje nowego wujka i bezceremonialnie proponuje, żeby podczas pobytu w Japonii zamieszkał w ich domu. Czy Yaichi zdoła przełamać swoje uprzedzenia i zaakceptować Mike’a, a także dowiedzieć się, jakim naprawdę człowiekiem był jego własny brat?

Oto ciepła, słodko-gorzka opowieść o radzeniu sobie ze stratą, a także o barierach, jakie budują krzywdzące stereotypy. A przede wszystkim o tym, jak niewiele trzeba, żeby je zburzyć.


Dodaj komentarz