Zobacz jak będzie wyglądać okładka marcowego Otaku

Dodany przez: Urd - 2015-02-28 18:54:21 - 13127 unikalnych wyświetleń;

Jak możecie zobaczyć już po okładce, nowe „Otaku” łączyć będzie w sobie wiele kontrastów. Komedie i horrory, piękno i makabrę – na pewno znajdzie się coś dla miłośników każdego gatunku. Na front wysuwa się urocza Ayame z utrzymanej w klimatach grozy mangi „Reversal”. Opowieść o młodej maiko wprowadzi nas w mroczny nastrój, idealny, aby oddać się lekturze „Abary”, kanonicznego dzieła mistrza rysunku Niheia. Dla równowagi, abyście zupełnie nie zatracili się w tej ciemności, czeka na Was „Służąca Przewodnicząca”, której nie straszne są żadne potwory. Do tego komedia obyczajowa „HAGANAI – Nie mam wielu przyjaciół” o kilku takich, dla których zawieranie przyjaźni jest trudniejsze niż fizyka jądrowa. Zaś na fanki męskich romansów czeka recenzja „Seven Days”. W dziale „Kultura” znajdziecie kolejną część cyklu „Szlakiem duchów i demonów” – tym razem przeniesiemy się... w zaświaty. „Offroad” również nie pozostanie w tyle, oprócz tradycyjnego podsumowania rynku mangowego w 2014 roku, czeka na Was zestawienie dziesięciu najlepszych serii fantasy, a także artykuł dla tych, którzy dużo ostatnio słyszeli o light novel, ale dalej jakoś nie bardzo potrafią się do nich przekonać. A na koniec jeszcze jeden ciekawy kontrast – znajdziecie w środku dwóch najsłynniejszych w Japonii Miyazakich. W odpowiedzi na liczne prośby recenzujemy bowiem jeden z filmów popularnego Studia Ghibli, jak i również przybliżamy Wam sylwetkę najsłynniejszego seryjnego mordercy Kraju Kwitnącej Wiśni (o takim właśnie nazwisku). Oczywiście to tylko część niespodzianek jakie czekają na Was w środku.

Tradycyjnie przygotowaliśmy też dwa ogromniaste plakaty, tym razem z serii „All You Need is Kill” i filmu „Wilcze dzieci”.

Wydanie magazynu zdecydowaliśmy się przenieść z pierwszego na początek drugiego tygodnia marca, aby móc zrecenzować dla Was długo wyczekiwaną grę „Dragon Ball: Xenoverse” zaraz po jej premierze. W związku z tym, wraz z wydawcą gry, firmą Cenega, przygotowaliśmy super konkurs, w którym będziecie mogli wygrać gadżety związane z grą. Szczegóły już wkrótce – dodamy tylko, że nie jest to jedyny konkurs, jaki czeka na Was w środku.

RE: Zobacz jak będzie wyglądać okładka marcowego Otaku
Popełnił: Asami-chi (89.71.20.???); Popełniono: 2015-02-28 19:48:49
Nareszcie!! Nie mogę się doczekać recenzji "Reversal"! I te plakaty!(☆▽☆)
Zobacz jak będzie wyglądać okładka marcowego Otaku
Popełnił: NounShiro (89.79.219.???); Popełniono: 2015-03-01 11:56:31
A mi się tym razem nie podobają plakaty , ale gazetkę i tak dorwę
RE: Zobacz jak będzie wyglądać okładka marcowego Otaku
Popełnił: hoshi chan (83.30.1.???); Popełniono: 2015-03-01 23:42:49
Zabójczo piękna okładka!
RE: Zobacz jak będzie wyglądać okładka marcowego Otaku
Popełnił: agajaw (94.42.4.???); Popełniono: 2015-03-06 17:22:57
Już nie mogę się doczekać kiedy nowy numer Otaku wpadnie w moje ręce, a zwłaszcza recenzja "Seven Days" i kontynuacja „Szlakiem duchów i demonów” . (Małe pytanko: od którego numeru zaczęliście dawać "Japoński z Otaku" ? )