Zapraszamy na nasze panele dyskusyjne podczas Pyrkonu

Dodany przez: Naq - 2016-03-21 13:51:15 - 2033 unikalnych wyświetleń;

Wszystkich, którzy wybierają się na tegoroczny Pyrkon, pragniemy serdecznie zaprosić na dwa panele organizowane przez nasze wydawnictwo! Pierwszy z nich odbędzie się w piątek o godz. 20:00 - zachęcamy do udziału zwłaszcza osoby, które chciałyby swoją przyszłą karierę związać z wydawnictwem mangowym. Wszyscy wokół wmawiają Wam, że praca musi być nudna i nie da się jej połączyć z ukochanym hobby? Przyjdźcie dowiedzieć się co musicie zrobić, aby udowodnić im, że się mylą.

W sobotę zaś zapraszamy na godzinę 11:00 - magazyn "Otaku" świętuje w tym roku swoje 10-lecie! To świetna okazja, żeby porozmawiać o tym, jak bardzo przez ten czas zmienił się fandom, a razem z nim nasze czasopismo.

Jest nam również bardzo miło poinformować Was, że magazyn "Otaku" ponownie objął patronem medialnym blok manga i anime! Oprócz bieżących informacji na naszym profilu, przygotujemy dla Was również relację z całego konwentu, która znajdzie się w kwietniowym wydaniu "Otaku"!

DO ZOBACZENIA NA PYRKONIE!

Nazwa: Mangowa kariera – od zera do bohatera
Czas: piątek (8 kwietnia), godz. 20:00
Miejsce: sala mangi i anime
Opis: Zaczynaliśmy jako zapaleni fani mangi i anime, machając na konwentach namiastką magazynu, który wyglądał jak czarno-biała broszura propagandowa. Dziś prowadzimy profesjonalne wydawnictwo, wydające takie światowe hity jak „Fairy Tail” czy „Noragami”. Z chęcią opowiemy Wam jak będąc zwykłym, choć zdeterminowanym fanem można zaczepić się w mangowej branży i zmienić hobby w karierę. Dowiedz się jakie umiejętności musisz szlifować i jak ukierunkować swoją edukację, żeby ktoś płacił Ci za czytanie ukochanych komiksów. Zobacz wydawnictwo od kuchni – dowiedz się jakie etapy musi przejść komiks zanim trafi w Twoje ręce. Opowiemy o dramach wydawniczych, obalimy kilka mitów i odpowiemy na wszystkie pytania, które przyjdą i nie przyjdą Wam do głowy. Wszystko o wydawaniu mang i karierze od fana do Yattamana tylko na naszym panelu!

Nazwa: 10 lat polskiego fandomu oczami Magazynu „Otaku”
Czas: sobota (9 kwietnia), godz. 11:00
Miejsce: sala mangi i anime
Opis: To już 10 lat! Nasz magazyn zmieniał się razem z całym fandomem. Pamiętacie bazarowe stoiska ze starymi mangami i wydaniami „Kawaii” leżącymi na szkolnych ławkach? Czarno-białe telewizorki na których oglądało się rozpikselizowanego „Evangeliona” z niemieckimi napisami i bez dźwięku? Machaliśmy wtedy do Was szarą broszurką z logiem „Otaku”. Kojarzycie największe wtopy, dramy i afery fandomu, które opisywaliśmy przez te wszystkie lata? A nawet byliśmy ich częścią? (Pamiętacie „jakby pałeczkę”?). Zapraszamy na spotkanie z redakcją „Otaku”, na którym opowiemy o wyboistej, barwnej i zwariowanej drodze, jaką przeszliśmy, aby stać się magazynem, jakim jesteśmy teraz, w fandomie, którego jesteście częścią. Dowiedzcie się jak wygląda „Otaku” pod drugiej stronie maski!