Wyniki konkursu - Noworoczne kartki dla twórców Noragami

Dodany przez: Urd - 2016-01-18 16:56:53 - 2995 unikalnych wyświetleń;

Tadam! Tak oto prezentują się wszystkie Wasze noworoczne kartki, które przygotowaliście dla autorów "Noragami". Trudno ująć w słowa jak piękne, drobiazgowe i dopracowane są te wszystkie prace. Nie wspominając już o ich ilości - ledwo zmieściły się na naszym stole! Jesteście naprawdę niesamowici. Jak widzicie spakowaliśmy je z wielka pieczołowitością. Co więcej, tak bardzo zainspirowały nas Wasze kartki, że sami również postanowiliśmy namalować dla Adachitoki pozdrowienia i małe karykaturki naszej ekipy. Jesteśmy pewni, że nasz wspólny prezent przypadnie autorom do gustu i doda skrzydeł w dalszej pracy.

A teraz czas na przyznanie nagród. Mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia, ale w końcu wybraliśmy pięcioro zwycięzców, którzy otrzymają unikatowe breloki z serii. A są to:
- Oliwia Smolińska
- Joanna Segieda
- Anna Swornowska
- Aleksandra Damasiewicz
- Iza Lis

Dodatkowo, jako że nie moglibyśmy postąpić inaczej, przyznaliśmy dodatkowe wyróżnienia. Osoby wymienione poniżej otrzymają od nas po zestawie przypinek z "Noragami".
- Joanna Chilewska
- Kamila Ochenkowska
- Agnieszka Szczepanik
- Natalia Chycka
- Weronika Skoczke

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! I pamiętajmy, że nikt tak naprawdę nie jest poszkodowany w tym projekcie, bo wszystkie kartki będą stanowić naprawdę świetny prezent od wszystkich polskich fanów - a jak widać, nie mamy się czego wstydzić!