"Wielki Strażnik Biblioteki" #1 - zobaczcie obwolutę oraz przykładowe strony!

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-24 14:23:44 - 1189 unikalnych wyświetleń;

Już wkrótce, podczas Letniego Festiwalu Mangowego (17-19 lipca) premierę będzie miał "Wielki Strażnik Biblioteki" 1 - niezwykła, pełna magii (oraz książek!) przygodówka fantasy! Zerknijcie tylko na te prześliczne, pełne detali przykładowe strony! Wciągająca fabuła przystrojona w tę cudną kreskę sprawi, że przepadniecie bez reszty!

Przypominamy, że seria dostępna będzie w dwóch wersjach - w twardej oraz miękkiej oprawie do wyboru!

"Wielki Strażnik Biblioteki" 1
Świat pogrążył się w chaosie. Śmiercionośna mgła zaczęła pustoszyć kolejne krainy, zwracając przeciwko sobie wszystkie rasy w walce o ocalałe tereny. Niszczono zabytki, przepadały cenne księgozbiory, a gdy wreszcie nastał upragniony pokój, wydawało się, że pamięć świata przepadła na zawsze. Aby ochronić to, co zostało z wielowiekowej spuścizny, wzniesiono ogromną bibliotekę, w której zaczęto gromadzić teksty z całego świata. Od tamtego czasu przybytku strzegą potężni magowie. Pokój bowiem nie może trwać wiecznie...

Blisko sto lat później, mieszkający na dalekiej prowincji sześcioletni chłopiec mimo swojej ogromnej pasji do książek, nie ma wstępu do lokalnej biblioteki. Jest sierotą, a na dodatek półelfem, więc mieszkańcy osady traktują go jak wyrzutka. Pewnego dnia, gdy znów pada ofiarą rówieśników, z pomocą przychodzi mu Sedona, władająca magią strażniczka z Biblioteki Centralnej, która akurat odwiedza miasto. Jednak marzenie chłopca, że ktoś zabierze go z dzielnicy nędzarzy, nie spełnia się. Kobieta zostawia go z wyjątkową książką i obietnicą, której ten przysięga dotrzymać. Tak oto rozpoczyna się epicka opowieść o magu, który odmieni losy świata.


Przypominamy, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!