Wampiry i urocze moe już lecą do prenumeratorów

Dodany przez: Urd - 2015-11-25 14:42:35 - 3092 unikalnych wyświetleń;

Jak widzicie nasze dzisiejsze nowości zupełnie się nie gryzą - słodkie moe trafiły na sąsiedztwo najbardziej uroczego z servampów. Tomiki już rozesłaliśmy do prenumeratorów, natomiast dokładną rozpiskę rozsyłek zamieszczamy na dole. Przy opisach tomików znajdziecie również link do początkowych stron komiksu.

"Servamp" #3
Działania Tsubakiego stają się coraz bardziej śmiałe. Za jego sprawą w całym mieście dochodzi do serii zamachów bombowych. Dodatkowo, na scenie pojawia się nowy servamp, jego pan i całkiem nowy front – tajna organizacja, której nienawidzą wszystkie wampiry. W jakiej konfiguracji zawiążą się sojusze na tej wojnie, skoro wszyscy boją się zaufać komukolwiek?
początkowe strony

"K-ON!" #3
Kolejny tom przygód najsłodszej grupy muzycznej na świecie. Przed dziewczętami ostatni rok nauki w liceum - czy to oznacza koniec dla zespołu? Cóż, z pewnością trzeba to będzie omówić przy herbatce i ciastku. Tymczasem podczas sprzątania sali muzycznej koleżanki dokonują niesamowitego odkrycia!
początkowe strony

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - wysyłamy prenumeraty
- czwartek - tomiki będą dostępne w sklepach stacjonarnych yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie i Gdańsku,
- piątek - tomiki trafią do salonów empik i sklepów komiksowych,
- sobota - tomiki będą dostępne na konwencie Mokon i na Warszawskich Targach Fantastyki na stoisku Yatta.pl