"Velvet Kiss" 1, "Łowca dusz" 4 i "Księga przyjaciół Natsume" 24 już u nas!

Dodany przez: ajaworska - 2022-09-20 12:54:06 - 248 unikalnych wyświetleń;

Dzisiaj dotarła do nas dostawa aż trzech nowości:„Łowca dusz" 4, „Księga przyjaciół Natsume" 24, a także pierwszy tom „Velvet Kiss"!


„Łowca dusz" 4
Bun Chu nie może dłużej odwlekać pościgu za swoim najlepszym przyjacielem i ostatecznie lojalność wobec dynastii zmusza go do działania. Postanawia wezwać do walki Czterech Mędrców z Wyspy Dziewięciu Smoków. Czy nasi bohaterowie zdołają oprzeć się takiej destrukcyjnej sile?

„Księga przyjaciół Natsume" 24
Po szkole krążą plotki, że Taki ma chłopaka. Natsume i jego koledzy, choć zaskoczeni, jednocześnie są ciekawi, jaką osobą jest tajemniczy amant... Wygląda jednak na to, że dziewczynę coś martwi. Po wysłuchaniu jej wyjaśnień Takashi odkrywa zaskakującą prawdę! Tom zawiera również dodatek specjalny, w którym paczka przyjaciół idzie do kina na film z Natorim w roli głównej.

„Velvet Kiss" 1
Shin, skromny pracownik dużej korporacji, zostaje oszukany i zaciąga olbrzymi dług. Dostaje jednak propozycję odroczenia spłaty pod warunkiem, że zostanie towarzyszem pięknej i tajemniczej Kanoko. Od tego momentu mężczyzna staje się jej osobistym tragarzem i chłopcem na posyłki. Choć z pozoru wygląda to jak niegroźny układ, Shin już wkrótce przekona się, ile tak naprawdę kosztować go będzie jego błąd...

Plan dystrybucji:
- wtorek - pakujemy prenumeraty
- czwartek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl
- piątek - mangi znajdziecie w innych sklepach z komiksami.