Tydzień nowości Kaoru Mori!

Dodany przez: mihoshi - 2014-05-06 09:23:02 - 4528 unikalnych wyświetleń;

W nadchodzącym tygodniu dwa tomiki spod ręki naszej ukochanej Kaori Mori! Już za kilka dni do sprzedaży trafi czwarty tom "Opowieści Panny Młodej"!

Gdy Halgalom nie udaje się sprowadzić Amiry do rodzinnej wioski, siejący grozę Numaji odbiera im ziemie. Aby odzyskać swoje pastwiska, rada starszych wysyła Azela z misją pozyskania sojuszników. W powietrzu czuć zapach wojny…
W tym samym czasie Henry Smith i jego przewodnik Ali kontynuują podróż do Ankary. Nad brzegiem Morza Aralskiego poznają dwie energiczne bliźniaczki, które desperacko próbują znaleźć idealnych kandydatów na mężów. Ich szalone pomysły na usidlenie dobrej partii przysparzają rodzicom przedsiębiorczych sióstr samych kłopotów.


To nie koniec - już na początku przyszłego tygodnia do sprzedaży trafi także najnowszy, trzeci tom "Emmy"!

Opuszczająca Londyn Emma poznaje w pociągu Tashę. Dziewczyna namawia ją do ubiegania się o posadę w rezydencji państwa Mölders. Pierwsze kroki w nowym środowisku nie są łatwe, ale pracowitość Emmy robi wrażenie na reszcie służby.
Pewnego dnia lady Mölders wybiera się w odwiedziny do swojej ekstrawaganckiej znajomej. Pani Trollope mieszka sama w dużym domu, wypełnionym egzotycznymi pamiątkami i roślinami. To dziwne miejsce przypomina Emmie Kryształowy Pałac...
Tymczasem William rzuca się w wir pracy i zaczyna aktywnie uczestniczyć w życiu towarzyskim socjety. Pomaga nawet zorganizować akcję charytatywną w swojej własnej rezydencji. Czy natłok zajęć pomoże mu zapomnieć o ukochanej?Kiedy już przeczytacie tomiki - nie zwlekajcie ani chwili! Czekamy na wasze opinie, pytania i sugestie w komentarzach! Wasze opinie pomogą nam stale podnosić jakość wydawanych pozycji.

RE: Tydzień nowości Kaoru Mori!
Popełnił: studiojg (62.233.166.???); Popełniono: 2014-05-13 16:52:10
Oba tomiki są już w sprzedaży! Serdecznie zapraszamy!