„Toradora” 9 oraz „Wotakoi” 9 dotarły właśnie z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2021-09-03 11:40:28 - 241 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek piątunia do naszego magazynu zawitały nowe tomiki: „Toradora” 9 i „Wotakoi” 9! Która z tych mang wpadnie w Wasze łapki? Poniżej znajdziecie opisy tomów oraz szczegółową rozpiskę wysyłek!

„Toradora” 9
Czyżby szykował się przełom w miłosnych zmaganiach naszych bohaterów?! Nadszedł dzień imprezy gwiazdkowej, którą zorganizowała Taiga. Szczególnie zależało jej, by Ryuuji wreszcie wyznał swoje uczucie Minori. Widząc zaangażowanie Tyciego Tygrysa, chłopak utwierdza się w tym postanowieniu. Dlaczego jednak Taiga wychodzi tuż po rozpoczęciu zabawy?
Czy Minori w ogóle pojawi się, by świętować z resztą klasy?
Nieoczekiwanie Ryuuji staje przed kolejnym trudnym wyborem…


„Wotakoi” 9
Trwają przygotowania do ślubu Hanako i Taro. Niestety sprzeczne wizje narzeczeństwa w kwestii tego, jak powinna wyglądać ceremonia, powodują szereg konfliktów. Czy niedoszli małżonkowie zdołają je rozwiązać? Cóż, na pewno nie sami! Do akcji wkraczają Narumi i Hirotaka! Pytanie tylko, czy uda im się pomóc, czy jedynie bardziej namieszać...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu, Tarnowie i Lesznie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.