„Tokyo Aliens" 2 i „Łowcy smoków” 11 w twardej oprawie już są!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-06 13:21:42 - 165 unikalnych wyświetleń;

Przed Wami „Tokyo Aliens" 2 oraz „Łowcy smoków” 11 w edycji specjalnej! Zdradźcie nam, na którą z tych mang czekaliście bardziej!

„Tokyo Aliens" 2
Akira Gunji dołączył do AMO – Organizacji ds. Kosmitów znajdującej się w podziemiach policji metropolitalnej. Amamiya, który go zrekrutował, jest przekonany o wyjątkowej sile drzemiącej w chłopcu. Zleca jemu i jego koledze, Tenkubashiemu, ochronę pewnej kosmitki. Jednak Akira ma wątpliwości co do tej misji...

„Łowcy smoków” 11
Członkowie załogi Quin Zazy, podążający tropem zaginionej Vannie, trafiają do jej rodzinnego miasta, Areny. Ku swemu zaskoczeniu dowiadują się, że ich koleżanka jest księżniczką! Mika i spółka wyruszają na wyprawę przeciwko smokowi, którego łuski wydzielają trujące opary. Vannie również szykuje się do walki z bestią, aby uratować przyjaciółkę z dzieciństwa, której wiele zawdzięcza. Łowcy zostają wplątani w rozgrywkę między wojskami parlamentu, armią królewską i groźnym smokiem. Jak potoczą się losy bitwy, która zadecyduje o przyszłości miasta ogarniętego wojną domową?

Plan dystrybucji:
- środa - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl (przypominamy, że „Łowcy smoków” w twardej oprawie dostępne są wyłącznie w sieci Yatta.pl)