„Tęczowy świat BL VS ostatni hetero" 2 oraz „Deadlock" 4 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2021-11-29 13:18:46 - 276 unikalnych wyświetleń;

Mimo nam Was poinformować, że do naszego magazynu zawitała dostawa pachnących jeszcze tomików: „Tęczowy świat BL VS ostatni hetero" 2 oraz „Deadlock" 4. Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji dzisiejszej nowości!

„Tęczowy świat BL VS ostatni hetero" 2
Główny bohater tej mangi (a przy okazji fan dużych zderzaków) jest mistrzem w unikaniu sytuacji, które mogłyby doprowadzić do niepożądanych BL-owych scen miłosnych. Zdarza mu się znaleźć w niebezpieczeństwie i czasem tylko krok dzieli go od nawiązania płomiennego romansu z jakimś przystojniakiem. Jak dotąd wychodzi ze wszystkich opresji bez szwanku, ale czy jest w stanie w nieskończoność opierać się zasadom rządzącym tęczowym światem? I jakie będą dalsze losy Ayato i Tojo?! Czy połączy ich miłość...?

„Deadlock" 4
Konflikt Yuuto z BB doprowadził do otwartej wojny między Czarnym Szwadronem a gangiem Chicano! Nasz bohater skrył się w stołówkowym magazynie wraz z Dickiem, by przeczekać zamieszki. Mężczyzna wyjawia mu tam swą zaskakującą i bolesną przeszłość... „Yuuto, ucieknijmy stąd razem”. Z jednej strony kusząca propozycja ukochanego, z drugiej — misja, którą przysiągł wykonać. Co wybierze Yuuto?! W środku czeka też nowe opowiadanie opisujące ucieczkę Dicka: „Spokojny sen”. Oto zakończenie serii, która odcisnęła swój ślad na historii całego gatunku!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.