„Sposób na pięcioraczki" 6 i „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 8 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-01-17 11:44:38 - 340 unikalnych wyświetleń;

Jak najlepiej zacząć tydzień? Od dostawy pachnących jeszcze tomików: „Sposób na pięcioraczki" 6 oraz „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 8! Na którą z tych mang bardziej czekaliście - uroczą komedię o siostrzyczkach Nakano czy epicką historię władczyni Egiptu?

„Sposób na pięcioraczki" 6
Futaro otrzymał niewdzięczne zadanie - musi sprawić, by piątka niezwykle upartych sióstr ukończyła szkołę. Niestety, jego starania zwracają się przeciwko niemu, gdy po wielkiej awanturze Nino i Itsuki uciekają z domu. Na dokładkę Yotsuba przestaje uczestniczyć w korepetycjach, żeby pomóc koleżankom z klubu lekkoatletycznego. Mało tego, przed chłopakiem niespodziewanie pojawia się „dziewczyna ze zdjęcia”! I jak tu znaleźć czas na naukę?! Czy nasz bohater złamie się pod ciężarem problemów?!

„Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem" 8
Podczas gdy Djehuty próbuje uporać się z żałobą po śmierci ukochanej, Neferure zaczyna snuć śmiałe plany o wstąpieniu na tron. Jak z nowymi wyzwaniami poradzi sobie sama Hatszepsut? I jaką decyzję podejmie, kiedy ponownie skonfrontuje się z Senenmutem?

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki będą dostępne w sklepach Yatta.pl.
- środa - mangi znajdą się w empikach (przypominamy, że „Oko Horusa. Kobieta, która została faraonem” nie jest dostępne w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com) i innych sklepach z komiksami.