Spice & Wolf i Girls und Panzer już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2015-02-04 11:43:51 - 3250 unikalnych wyświetleń;

Do naszego biura przyjechał właśnie dziewiąty już tomik mangi "Spice & Wolf" - ale nie sam! Towarzyszy mu bardzo bojowy (choć po części różowy) orszak dziewczyn w czołgu. Jest to już niestety ostatni tom "Girls und Panzer", ale na finale tej historii nikt się z pewnością nie zawiedzie. Zwłaszcza że czwarty tomik jest o prawie pięćdziesiąt stron grubszy! Zostawiamy Was z zapowiedziami tomików, a sami zabieramy się za pakowanie prenumerat.

"Spice & Wolf" #9
Po przybyciu do Kellube Lawrence, Horo i Koll rozpoczynają poszukiwania informacji na temat Yoitsu. Niespodziewanie jednak okazuje się, że miejscowi kupcy są na tropie tajemniczej księgi, której zawartość mogłaby zagrozić rodzinnym lasom Horo. Cała trójka będzie musiała znaleźć sposób, aby dotrzeć do niebezpieczniej księgi nim zrobią to inni. Jak można przypuszczać, oznacza to uwikłanie w kolejną niebezpieczną intrygę...

"Girls und Panzer" #4
Nadszedł wielki finał licealnych mistrzostw kraju w pancerjeździe! Dziewczynom z Oarai przyjdzie się zmierzyć z potęgą czołgów Kuromorimine. Gra toczy się jednak nie tylko o tytuł. Zwycięstwo w zawodach to jedyna szansa, aby ocalić liceum Oarai. Jednak czy Miho Nishizumi będzie w stanie poprowadzić swoją załogę do zwycięstwa przeciwko własnej siostrze? Czy dziewczyny zdołają udowodnić, że ich ścieżka pancerjazdy jest słuszna? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w ostatnim tomie mangi "Girls und Panzer"!

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- piątek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

S&W
Popełnił: Jinto (86.63.113.???); Popełniono: 2015-02-04 18:51:30
Ho, ho! Toż taka miła informacja się zjawiła :) Wyczekiwanie na tomik swój - rozpoczęte!