Smok i Tygrys w książkowej odsłonie - Toradora Light Novel

Dodany przez: Urd - 2016-08-25 14:44:11 - 5095 unikalnych wyświetleń;

Przyczajony tygrys, ukryty smok - nareszcie do nas dotarli! Pierwszy tom "Toradora Light Novel" #1 pakuje się do wysyłki. Przypominamy, że wydanie zawiera połączony pierwszy i drugi tom (plus spin-off: "Legenda szczęścionośnego Tyciego Tygrysa"). Taiga groźnie zerka na Was ze środka tomiku, jednocześnie odsłaniając wachlarz kolorowych stron, których w tym tomie jest aż 16!

"Toradora Light Novel" #1
Kwiecień. Płatki wiśni tańczą na wietrze. Nowa klasa. Ryuuji Takasu, zwykły chłopak pokarany przez los wzrokiem mordercy spotyka niziutką, niepozorną Taigę Aisakę, która okazuje się postrachem całej szkoły, krwiożerczym Tycim Tygrysem. Życie Ryuujiego zmienia się raz na zawsze, gdy przez przypadek poznaje sekret dziewczyny. Tak rozpoczyna się ich wspólna walka o zdobycie serc swoich ukochanych. Problem w tym, że zawsze pogodna, lecz trochę dziwna Minori Kushieda i wzorowy uczeń Yuusaku Kitamura nie stanowią najłatwiejszych celów w tej miłosnej kampanii!

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty;
- piątek - książka będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- poniedziałek - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;

RE: Smok i Tygrys w książkowej odsłonie - Toradora Light Novel
Popełnił: Rhapsody (89.73.178.???); Popełniono: 2016-08-26 23:06:57
Mam nadzieję, że niedługo dostanę TD. Ponad rok temu wykupiłem prenumeratę i ciągle czekam.