"Shaman King" 10, "Po deszczu" 9 i 10, "Noragami" 24 i "Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy" już u nas!

Dodany przez: ajaworska - 2023-03-27 16:46:28 - 225 unikalnych wyświetleń;

Tydzień zaczynamy od dostawy aż pięciu nowości: "Shaman King" 10, "Po deszczu" 9, "Po deszczu" 10, Noragami" 24 i "Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy".

Czas poznać zakończenie losów Akiry i pana Kondo. Będziecie tęsknić? Na osłodę mamy dla Was dalsze losy Yo, Yato i naszych ulubionych singielek.

"Shaman King" 10
Yo wraz z przyjaciółmi zdołali awansować do kolejnego etapu Turnieju Szamanów. Ich następne zadanie polega na samodzielnym odnalezieniu wioski Paczów. Pozostawieni samym sobie na amerykańskich bezdrożach, młody Asakura i spółka rozpoczynają poszukiwania wskazówek... Ale czy uda im się dotrzeć do celu?

"Po deszczu" 9
Yui skończyła dziergać szalik przed Gwiazdką i ofiarowała go Yoshizawie, jednocześnie wyznając mu miłość. Akira jednak nie wie, czym to się skończyło. Choć za oknem niepodzielnie panują zimowe chłody, podczas wycieczki do Kioto w sercu Akiry budzi się nowa nadzieja. Co przyniosą kolejne dni dla niej i pana Kondo?

"Po deszczu" 10
Nowy rok wita bohaterów prawdziwą śnieżycą. Pan Kondo tworzy tekst w zaciszu swojego mieszkania, a Akira odwiedza go z własnoręcznie wydzierganym szalikiem. Czy to coś zmieni w ich relacji? Jakie perspektywy otwierają się przed nimi? Co pół roku później ukaże im czerwcowe niebo, które przejaśnia się po deszczu?

Noragami" 24
Yato odnajduje ojca i podejmuje z nim zaciekłą walkę. Zostało mu już niewiele czasu, zanim bogowie wezmą sprawy w swoje ręce. Jednak Zaklinacz wciąż ma po swojej strony Yukine, którego Yato nie tylko nie chce skrzywdzić, ale też za wszelką cenę stara się uchronić go przed potwornym losem oręży, które poznały największy sekret bogów. Czy zdąży zanim nastanie świt?

"Tokijskie singielki i ich tęgie rozkminy"
Trzy przyjaciółki, które nieustannie dumały nad swoim życiem, przekroczyły trzydziestkę i odkryły, że ich intuicja nie jest już taka jak dawniej. Seks dla korzyści? Cudzołóstwo? Wszystko jest zupełnie inaczej, niż kiedy miały po dwadzieścia lat. Jak się odnaleźć w nowej rzeczywistości? Wyczerpany do granic możliwości oddział rozkminiar wkracza w miłosny labirynt!

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- środa - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.