[Prima Aprilis] Studio JG bawi i uczy!

Dodany przez: Yanek - 2016-04-01 11:38:23 - 5024 unikalnych wyświetleń;

Tak jak obiecywaliśmy, nadszedł czas żeby zapowiedzieć ostatnią niespodziankę, jaką przygotowaliśmy dla Was na Pyrkon! Od kwietnia uruchamiamy nową linię wydawniczą, przeznaczoną dla najmłodszych! "Poczytaj mi mangę" będzie serią kolorowych książeczek, opowiadających alternatywne historie postaci z wydawanych przez nas tytułów. Już nie trzeba będzie chować ulubionych komiksów przed młodszym rodzeństwem - wystarczy podsunąć im urocze opowiastki, które zachwycają paletą barw. Koniec z tłumaczeniem, że mang się nie koloruje! Książeczki, oprócz głównej historii, będą zawierać rebusy, krzyżówki, zagadki, kolorowanki i wiele różnych niespodzianek! Naucz się liczyć z Happy'm, rozwiąż łamigłówki z Ajinkiem i dowiedz się czegoś więcej o oceanie razem z uroczą syrenką Mero!

"Ajinek na plaży"
Mały Ajinek zawsze trochę różnił się od swoich rówieśników. Jego mamusi nie było stać na nowe ubrania, więc szyła mu je ze zużytych bandaży, przez co inne dzieci śmiały się i wytykały go palcami. Pewnego dnia Ajinek znajduje na plaży magiczną muszelkę, dzięki której może zmienić swój wygląd. Czy to jednak rozwiąże jego problemy? Czy znajomi, którzy oceniają innych tylko po wyglądzie, rzeczywiście mogą zaoferować szczerą przyjaźń?
"Wszystkie koty idą do nieba"
Happy wiedzie spokojny żywot dobrego kotka. Jest uczynny, miły dla przyjaciół i zawsze chętny do niesienia pomocy. Pewnego dnia wpada w leżący przy drodze w stos kartonów. Choć udaje mu się przeżyć, dzień po wyjściu ze szpitala spada na niego pianino i kotek trafia do nieba. Jest jednak bardzo zły za wszystkie nieszczęścia, które go spotkały - według niego na pewno nieprzypadkowo. Wykrada swój zegar życia i nieśmiertelny wraca na Ziemię, żeby spędzić jeszcze jeden dzień ze swoją panią oraz rozwiązać zagadkę tajemniczych zdarzeń.
"Mała syrenka"
Trawestacja jednej z najpopularniejszych baśni dla dzieci. Pewnego dnia syrenka Mero ratuje od utonięcia przystojnego księcia, który wypadł za burtę. Odstawia go na brzeg i z miejsca się w nim zakochuje. Aby być z ukochanym decyduje się na ofertę wiedźmy Miji, która w zamian za parę ludzkich nóg zabiera dziewczynie głos, zęby i włosy. Jeśli mimo swojego wyglądu Mero zdoła w ciągu trzech dni rozkochać w sobie księcia, odzyska urodę i pozostanie człowiekiem. Jak silna jest prawdziwa miłość? Czy książę rozpozna w szkaradzie swoją ukochaną?

RE: Studio JG bawi i uczy!
Popełnił: Damian3800 (93.176.221.???); Popełniono: 2016-04-01 12:06:06
O matko. Ale ściema jak się patrzy. :) Żadnemu dziecku matka nie dałaby opowieści o kotku, który umiera i wraca do życia bo by się rozpłakało. Tym bardziej, że wiadomo jaki mamy dziś dzień. Prima Aprimis
RE: RE: Studio JG bawi i uczy!
Popełnił: Kimi-Sama (94.254.178.???); Popełniono: 2016-04-01 14:24:47
Ty też Prima Aprilisujesz, prawda? xD Powiedz, powiedz że tak, inaczej załamię się po wsze czasy :( xD