Podsumowanie kwietniowych nowości!

Dodany przez: mihoshi - 2014-04-25 12:47:38 - 5190 unikalnych wyświetleń;

Kwiecień był dla nas bardzo pracowity. W tym miesiącu ukazały się:

Kokoro Connect#3Dalszy ciąg niezwykłych zmagań uczniów liceum Yamaboshi. Czy ludzie naprawdę mogą zamieniać się ciałami? Jak wpływa to na ich życie codzienne i wzajemne relacje? Z pewnością nie mogą narzekać na nudę – przekonajcie się, jak dają sobie radę w kolejnej odsłonie!

Demon Maiden Zakuro #5Z tego pełnego wspomnień i zaskakujących zwrotów akcji tomiku dowiemy się wreszcie czegoś o przeszłości Zakuro. Poznamy nie tylko jej matkę, ale również ojca. Rozwiążemy też zagadkę więzów krwi, jakie łączą ją z tajemniczym Omodaką. Zakuro odkrywa sekret towarzyszący jej narodzinom. Tymczasem jej przyjaciele spieszą na ratunek, nie wiedząc, co czyha na ich drodze i jakie zasadzki szykuje przeciwnik.

Acid Town #2Yuki przystał na propozycję Hyodo, młodego przywódcy Seidokai, lecz w jego życiu niewiele się zmieniło. Wraz z Tetsu spędza kolejne dni w zrujnowanym mieście. Jednak ich spokój zostaje zakłócony, gdy pojawia się Ashiei, dawny prześladowca Yukiego. Gdy Ashiei wyjawia Tetsu prawdę o tragicznej przeszłości jego przyjaciela, ten, pod wpływem impulsu, całuje Yukiego i wyznaje mu miłość. Czy jednak Yuki poradzi sobie ze wspomnieniami, które tak bardzo starał się od siebie odsunąć?

Otaku #49Szczegółowy spis treści i opis numeru znajdziecie dwa posty niżej. Tymczasem zapraszamy wszystkich aby wraz z nami cieszyli się wiosennym numerem Otaku. Na pewno każdy znajdzie w nim coś dla siebie!

Maj zapowiada się jeszcze goręcej! Więcej szczegółów wkrótce!