Pożegnanie z Emmą

Dodany przez: Urd - 2015-10-09 16:20:29 - 3835 unikalnych wyświetleń;

Przyszedł czas, żeby pożegnać się z serią bardzo nam bliską. Oddajemy w Wasze ręce dziesiąty, ostatni tom "Emmy". Pięknej historii o miłości przełamującej różnice klasowe, usytuowanej w wiktoriańskiej Anglii, namalowanej piękną kreską Kaoru Mori. Przykro nam się żegnać z tym tytułem, ale mimo wszystko ten piękny komplecik napawa nas dumą. Dziękujemy wszystkim, którzy sięgnęli po ten tytuł. Pozostałych zaś z całego serca zachęcamy do lektury!

"Emma" #10
Nadszedł czas, aby zakończyć historię Emmy. Kaoru Morii w ciepły i delikatny sposób po raz ostatni przeniesie nas w świat angielskich pokojówek, arystokracji i silnych różnic klasowych... chociaż akurat w tym tomie nie będziemy ich odczuwać już tak mocno. Domkną się historie kilku ciekawych bohaterów drugoplanowych, ale przede wszystkim jeszcze raz wrócimy do naszej ulubionej pary. Bo czy nie na to tak długo czekaliśmy? Nie przegapcie miłosnego finału historii Emmy i Williama.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi stronami mangi - Emma uczy się jeździć na rowerze!

Od wtorku tomiki będą dostępne w empikach i sklepach komiksowych - a już teraz można je nabyć w sklepach stacjonarnych Yatta.pl.