Pierwsza część przygód Sherlocka już w ten weekend!

Dodany przez: Urd - 2016-09-27 13:23:25 - 4149 unikalnych wyświetleń;

Już w ten weekend, podczas Międzynarodowego Festiwalu Gier i Komiksu w Łodzi, odbędzie się premiera mangi "Sherlock" #1. Wszyscy prenumeratorzy otrzymają specjalny dodatek, który prezentujemy obok, zaś do kolejnych tomików zakupionych w prenumeracie, przygotowaliśmy kolejne wzory zakładek. Gotowi na komiksową odsłonę przygód najbardziej ekscentrycznego detektywa na świecie? Na przystawkę udostępniamy również początkowe strony.

"Sherlock" #1
Czy istnieje zbrodnia doskonała? Czy morderca może zatrzeć ślady i nigdy nie zostać złapanym? Najsłynniejszy detektyw w historii literatury tym razem zostanie przeniesiony do naszej współczesności, aby rozwiązywać niemożliwe do rozwikłania przestępstwa. Jego genialny i nieco szalony umysł, wspierany przez niezawodnego doktora Watsona i zaplecze osiągnięć najnowszej technologii sprawią, że psychologiczna gra z mordercą stanie się intrygująca bardziej niż kiedykolwiek. Jesteście gotowi na nowe oblicze Sherlocka Holmesa?

RE: Pierwsza część przygód Sherlocka już w ten weekend!
Popełnił: NikoNeko (78.88.30.???); Popełniono: 2016-10-07 18:36:11
Dzień dobry. Miałam zamówioną przedpłatę na tom pierwszy, dziś go dostałam i... nie mam zakładki. Dlaczego? Czy istnieje możliwość, bym dostała ją wraz z następnym zamówieniem?