Październikowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2016-10-05 16:43:21 - 3640 unikalnych wyświetleń;

Tak prezentuje się plan wydawniczy na październik. Z powodu opóźnień drukarskich na ten miesiąc przeskoczyły "Highschool DxD" #3 i "Książę Piekieł" #8, które mają do nas dotrzeć jutro. Oprócz tego, widoczny na grafice "Sherlock" #1 jest już dostępny w ogólnej sprzedaży. Dodatkowo w tym miesiącu ukaże się nasza nowość "Miłość wśród kwiatów wiśni" #1, a także jubileuszowe wydanie Magazynu "Otaku" #60. Do tego na liście znalazły się również: "Noragami" #6, "Alicja w Krainie Koniczyny - Walc Kota z Cheshire" #3, "Fairy Tail" #5, "Jak zostałam bóstwem!?" #8, "Loveless" #7 i "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #7.

Jak widzicie, na infografice zabrakło kolejnego tomu "Servampa". Nie zamieściliśmy go na niej, ponieważ przy ostatnich tomach na akcept obwoluty czekaliśmy ponad dwa miesiące, dlatego jego cykl wydawniczy nie jest już do końca zależny od nas. Sam tomik jest już prawie gotowy więc najprawdopodobniej i tak ukaże się w październiku, ale dopóki nie dostaniemy zielonego światła na druk, nie chcemy go jeszcze zapowiadać.

Ale to chyba jeszcze nie koniec... Cóż to za dziwna czarna okładka na końcu infografiki? Czyżby miało pojawić się coś zupełnie nowego? Dokładnie tak! Już wkrótce zapowiemy premierę, nad która pracujemy już od bardzo dawna. W ramach podpowiedzi zdradzimy, że nie będzie to manga.