Październikowe premiery wydawnicze

Dodany przez: Urd - 2020-10-01 16:23:42 - 2334 unikalnych wyświetleń;

Dni robią się coraz krótsze, a wieczory na czytanie mang - coraz dłuższe! Październik obfitował będzie w premiery, a także przedpremiery nowości, które przygotowaliśmy dla Was w związku z Jesiennym Festiwalem Mangowym.
Będą to: "Hanako, duch ze szkolnej toalety" 1, "Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 1, "Mąż mojego brata" 1 i podwójne wydanie (w twardej i miękkiej oprawie) mangi "Łowczy smoków" 1, a także przedpremierowo: "Beastars" 1, "Sposób na pięcioraczki" 1, "Klątwa Haru" 1, W prenumeracie z dodatkami (plus bonusem festiwalowym w postaci kart kolekcjonerskich od 3 premier wzwyż) można zamawiać jeszcze tylko do 11 października!
Oprócz premier festiwalowych, w tym miesiącu w Wasze ręce trafią: "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 13, "Iruma w szkole demonów" 6, "Beztroska kraina" 2, "Helena Wiktoria" 2, "Seven Deadly Sins" 11, "Fire Punch" 7 i "Yona w blasku świtu" #9.

Informujemy również, że niestety w związku z zatorach w drukarni (z uwagi na dużą liczbę zleceń, połączoną z brakami kadrowymi wywołanymi sezonowymi chorobami) niektóre premiery z końca poprzedniego miesiąca, przesuną się na pierwszą połowę października. W związku z tym wydłużamy okres zakupu prenumerat do 7 października dla następujących tytułów: "Podejrzane sekrety" 2, "Wotakoi. Miłość jest trudna dla otaku" 7, light novel "Log Horizon" #8 i "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6.

Dodatkowo zmuszeni jesteśmy przesunąć o dwa tygodnie premierę drugiego tomu "Wielkiego Strażnika Biblioteki" z uwagi na wydłużony czas druku twardych opraw, o czym również poinformowano nas w tym tygodniu. Manga ukaże się 13 listopada. ______________________

Przypominamy o datach zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Podejrzane sekrety" 2, "Wotakoi" 7, "Log Horizon" #8, "Dziewczynka w Krainie Przeklętych" 6 - 7 października
- Wszystkie premiery i przedpremiery JFM ("Beastars", "Hanako...", "Sprzedałem swoje życie...", "Sposób na pięcioraczki", "Klątwa Haru", "Mąż mojego brata", "Łowczy smoków" 1) - 11 PAŹNIERNIKA
- "Shirayuki. Śnieżka o czerwonych włosach" 8 - października
- "Iruma w szkole demonów" 6 - 8 października
- "Beztroska kraina" 2 - 19 października
- "Helena Wiktoria" 2 - 16 października
- "Seven Deadly Sins" 11, - 22 października
- "Fire Punch" 7 - 22 października
- "Yona w blasku świtu" #9 - 22 października