Oto dzisiejsze nowości: „Dziecię słońca i deszczu” 1, „Yona w blasku świtu” 13, „Carole & Tuesday" 2!

Dodany przez: mbloch - 2021-07-16 09:01:43 - 274 unikalnych wyświetleń;

Dziś oficjalna przedpremiera pierwszego tytuły Lata z mangą - „Dziecię słońca i deszczu” 1. Tomik znajdźcie już w stacjonarkach Yatta.pl, wyczekujcie też prenumerat, wszystkie zostały wysłane! W empikach i sklepach z komiksami mangi szukajcie od wtorku. „Dziecię..." to kolejna niesamowita opowieść autorstwa Makoto Shinkaia, której nie można przegapić - zwłaszcza jeśli podobało Wam się "twoje imię.". A przy okazji – manga wprost idealna na lato!

Ale to nie koniec dobrych wieści! Do naszego magazynu wpadły też: „Yona w blasku świtu” 13 oraz „Carole & Tuesday" 2! Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji tych dwóch nowości!

„Dziecię słońca i deszczu” 1
Pierwsza liceum, lato. Wtedy wszystko się zaczęło...
Hodaka ucieka z domu, z zostawiając za sobą odległą rodzinną wyspę, i przybywa do Tokio. Ponieważ nie zna tam żywej duszy, musi samotnie walczyć o przetrwanie. Pewnego wieczoru wyczerpany szuka schronienia w fast foodzie, gdzie pomaga mu Hina. Spotkanie z obdarzoną niezwykłą mocą dziewczyną wywraca jego życie do góry nogami.


„Yona w blasku świtu” 13
Kan Su-jin, generał Klanu Ognia, od dawna wyczekiwał okazji, by przejąć tron Koki. Gdy nadarzyła się okazja, zebrał wojsko i wszczął bunt przeciw królowi Su-wonowi! Yona i jej towarzysze ruszają w sam środek pola bitwy, gdzie ścierają się dwie potężne armie. Co tam na nich czeka? Oto finał opowieści o Klanie Ognia! W tym tomie znajdziecie także dodatek o pierwszym spotkaniu Haka i Geun-tae - „Grzmiąca Bestia”.

„Carole & Tuesday" 2
Minęło pięćdziesiąt lat, odkąd Ziemianie skolonizowali Marsa. Obecnie to sztuczna inteligencja tworzy większość popkulturowych hitów, dominując w ten sposób przemysł rozrywkowy. W takim świecie spotykają się Carole i Tuesday, które łaczy miłość do muzyki. Natomiast Angela, genialna aktorka dziecięca, pragnie zadebiutować jako piosenkarka...

Plan dystrybucji „Yony w blasku świtu” 13 oraz „Carole & Tuesday" 2:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze i Lublinie.
- wtorek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.