Obwoluta oraz przykładowe strony z serii "Magiczny świat Ran" 1!

Dodany przez: mjachimek - 2020-06-25 12:30:29 - 673 unikalnych wyświetleń;

Prezentujemy obwolutę kolejnej nowości, jaka będzie miała swoją premierę podczas Letniego Festiwalu Mangowego (17-19 lipca) - "Magiczny świat Ran" 1! Dajcie się oczarować tej nietuzinkowej, pełnej magii i tajemnic współczesnej baśni! Koniecznie sprawdźcie także - absolutnie zjawiskowe - przykładowe strony! Niepowtarzalna, bardzo charakterystyczna kreska Aki Irie dosłownie zapiera dech!

Przypominamy, że seria dostępna będzie w dwóch wersjach - w twardej oraz miękkiej oprawie do wyboru!

"Magiczny świat Ran" 1
Rodzina Ran nie jest do końca normalna. Jej matka to potężna czarodziejka, która w domu pojawia się tylko od wielkiego dzwonu, a każda jej wizyta kończy się mniejszą lub większą katastrofą. Nigdy nie może zostać na dłużej, gdyż na co dzień chroni świat przed zagładą. Ojciec i starszy brat również posiadają niezwykłe magiczne zdolności, ale nawet one nie wystarczą, żeby upilnować małej Ran, która jest prawdziwym wulkanem energii. Jej ulubione zajęcie to zakładanie magicznych butów, które zmieniają ją w młodą kobietę. W nowej postaci Ran wreszcie ma szansę zakosztować upragnionej wolności - w końcu starsi mogą robić, co im się żywnie podoba! Ale bycie kobietą w dorosłym świecie to wyzwanie, któremu niełatwo sprostać. Zwłaszcza jeśli trzeba utrzymać w tajemnicy magiczne moce, których ma się o wiele za dużo jak na swój wiek...

Pamiętajcie też, że kupując przynajmniej 3 pierwsze tomy festiwalowych nowości, otrzymacie limitowaną kartę kolekcjonerską z każdej zakupionej festiwalowej premiery!

Dodaj komentarz