"Noragami" 23, "Dorohedoro" 3, "Cicha piosenka o miłości" 5 i "Księga przyjaciół Natsume" 25 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-24 15:01:37 - 455 unikalnych wyświetleń;

Dzień kończymy niezwykle przyjemnym akcentem, czyli mangowymi nowościami: "Noragami" 23, "Dorohedoro" 3, "Cicha piosenka o miłości" 5 i "Księga przyjaciół Natsume" 25! W tak różnorodnym zestawieniu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!


"Noragami" 23
Yato wciąż próbuje namierzyć ojca, aby odebrać mu swoje boskie regalia. Niestety Yukine wiedziony ciekawością i pragnieniem odkrycia swojej przeszłości, coraz bardziej pogrążą się w pułapkę Zaklinacza. Ale nawet ten nie mógł przewidzieć, jaką moc odkryje w sobie Yukine, a także jakie będzie miało to konsekwencje... Czy Yato zdoła walczyć ze swoim orężem, za który czuje się tak bardzo odpowiedzialny?

"Dorohedoro" 3
Nasi bohaterowie nie odpuszczają w poszukiwaniach tego, który rzucił klątwę na Kajmana. Postanawiają przedostać się do świata czarowników i w przebraniu zinfiltrować obcy wymiar. Nie będzie to jednak bezpieczna wyprawa. Tymczasem Pan En rozpoczyna realizację swojego niezwykłego planu...

"Cicha piosenka o miłości" 5
Shiho i Aki były przyjaciółkami. Jednak ich relacje uległy drastycznej zmianie, gdy Shiho odeszła z GIRLSS i założyła swój własny zespół o nazwie Laureley. Teraz obie grupy rywalizują ze sobą na przesłuchaniach do koncertu, który ma się odbyć podczas szkolnego festiwalu. Shiho wypada na scenie znakomicie, a tuż po występie mówi Aki, że wie o jej skrytej miłości do Yori...

"Księga przyjaciół Natsume" 25
Po drodze z zakupów Mistrz Nyanko nagle odłącza się od Natsume i przepada bez wieści. Gdy nie wraca do domu, niepokój chłopaka rośnie. Właśnie wtedy Tanuma pokazuje mu interesujące znalezisko: kawałek stłuczonej porcelany w kolorach do złudzenia przypominających łatki na ciele Mistrza... Czy ten trop wystarczy, by rozwikłać zagadkę tajemniczego zniknięcia?

Plan dystrybucji:
- czwartek/piątek - pakujemy prenumeraty
- poniedziałek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl
- środa/czwartek - mangi znajdziecie w empikach oraz innych sklepach z komiksami (przypominamy, że "Księga przyjaciół Natsume” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).