Niespodziankowa nowość zapowiedziana podczas WFM!

Dodany przez: mbloch - 2021-04-24 18:53:28 - 738 unikalnych wyświetleń;

Jak się bawicie podczas Wiosennego Festiwalu Mangowego?

Żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przygotowaliśmy dla Was taką oto gorrrącą zapowiedź. Przed Wami najnowsze dzieło Makoto Shinkaia „Tenki no ko”. Ten trzytomowy seinen z pewnością trafi w serca wszystkich fanów mangi "twoje imię.". Trzymająca w napięciu, wzruszająca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia z pewnością pochłonie Was do reszty. Szykujcie się, bo premiera już w lipcu!

W przeciągu godziny w naszym sklepie pojawią się prenumeraty na tę miniserię, a jeśli zdecydujecie się zakupić którąś z nich do poniedziałku (włącznie) i użyjecie kodu promocyjnego POGODA, otrzymacie dodatkowe 5% rabatu!

Wy też nie możecie się doczekać?

TENKI NO KO
Szesnastoletni Hodaka Morishima, znudzony życiem na prowincji, postanawia uciec z domu i rozpocząć swoją wielką przygodę w Tokio. Szybko jednak przekonuje się, że samotne życie w metropolii nie jest wcale takie proste. Pieniądze szybko się kończą, głód zagląda do żołądka, a jako nieletni uciekinier ma dość marne szanse na znalezienie pracy. Pewnego dnia Hodaka poznaje Hinę, dziewczynę mającą szczególny dar manipulowania pogodą i razem postanawiają założyć wspólny biznes. Ceremonia ślubna? Wyczekiwany festiwal? Kto nie zapłaciłby za gwarancję bezchmurnego nieba w ważnym dla siebie dniu? Niestety szybko okazuje się, że igranie z siłami natury niesie ze sobą poważne konsekwencje, a za niezwykłą moc dziewczyny trzeba będzie zapłacić wysoką cenę…

Autorzy: Makoto Shinaki, Wataru Kubota
Gatunek: seinen, romans, moce nadprzyrodzone
Liczba tomów: 3 (seria zakończona)
Format: A5
Premiera: lipiec
Tryb wydawniczy: dwumiesięczny