Nasze premiery na Animatsuri

Dodany przez: Urd - 2015-07-07 16:26:21 - 3161 unikalnych wyświetleń;

Już w ten weekend Animatsuri! Wakacje to idealny moment, żeby w końcu wybrać się na konwent. Wszystkich zapraszamy na nasze stoisko, gdzie premierę będą miały mangi: "Jak zostałam bóstwem!?" #2 i nasza nowość "Ilegenes - Ścieżki obsydianu" #1.
Poniżej zaś załączamy krótki opis obydwu tytułów:

"Ilegenes - Ścieżki obsydianu" #1
Ilegenes to wyspa będąca znanym na całym świecie ośrodkiem badań, symbolem postępu technologii i inżynierii genetycznej. Jednak zarówno oficjalne badania, jak i znajdująca się na wyspie Akademia Militarna to jedynie przykrywka dla nielegalnego biznesu wartego fortunę. Na Ilegenes tworzone są bowiem klony sprzedawane za ogromne pieniądze na czarnym rynku. Jeden z uczniów akademii, 17-letni Fon Fortinbras Littenber, jako dziecko był świadkiem śmierci swoich rodziców. Aby zemścić się za tę zbrodnię postanowił nie tylko doprowadzić do zaprzestania nielegalnej działalności naukowców z Ilegenes, ale też doprowadzić do ostatecznego zniszczenia wyspy.

"Jak zostałam bóstwem!?" #2
Kolejny tom przygód Nanami Momozono – świeżo upieczonego bóstwa opiekuńczego. Choć chram dalej świeci pustkami, a pomysłów na przyciągnięcie wiernych wciąż brakuje, nasza nastolatka nie traci hartu ducha. Postanawia wrócić do szkoły! Jednakże to nie wewnętrzna potrzeba dalszej edukacji była impulsem do podjęcia tej decyzji. W liceum rozpoczyna właśnie naukę szalenie przystojny i popularny idol nastolatek – Kurama. Decyzja ta oczywiście nie podoba się Tomoe, który przestrzega dziewczynę przed szeregiem niebezpieczeństw, jakie mogą wyniknąć z chodzeniem po mieście ze znakiem bóstwa na czole. Ale w końcu bez ryzyka nie ma zabawy, prawda?

Już teraz możecie przeczytać pierwsze strony obydwu mang na naszej stronie:
"Ilegenes - Ścieżki obsydianu" #1
"Jak zostałam bóstwem" #2

A oto nasz plan dystrybucji:
- piątek - rozsyłamy prenumeraty, premiera na konwencie Animatsuri
- sobota - tomiki będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie
- wtorek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

RE: Nasze premiery na Animatsuri
Popełnił: SilveryFoxxx (77.254.31.???); Popełniono: 2015-07-07 17:51:47
Akurat będę za granicą, jak wyjdzie drugi tomik Kamisamy :( Jakoś będę musiała wytrwać w oczekiwaniach :)
RE: Nasze premiery na Animatsuri
Popełnił: yukigafutte (31.63.241.???); Popełniono: 2015-07-08 22:37:22
We wtorek dowiem się, czy mnie przyjęli na uczelnię.. choć domyślam się, jaką wiadomość otrzymam, przynajmniej pocieszę się nową kamisamą i shake'iem xD Świetny zbieg okoliczności, że akurat tego dnia wychodzi :D