Nasze nowości na Japaniconie

Dodany przez: Urd - 2015-10-06 12:53:02 - 5642 unikalnych wyświetleń;

Przybyły nasze konwentowe nowości! Już jutro rozpoczyna się bowiem piąta edycja Japaniconu, na którą wszystkich Was serdecznie zapraszamy! Świeżutkie i pachnące egzemplarze "Jak zostałam bóstwem!?" #3 i "Unbreakable Machine-Doll" #5 czekać na Was będą na naszym stoisku - koniecznie nas odwiedźcie. To w końcu świetna okazja, żeby zakupić Wasze ulubione mangi 10% taniej! Do zobaczenia na Japaniconie!

: JZB i UMD. Pamiętajcie, że na konwencie dostępne będą również wszystkie nowości, które miały premierę w Łodzi.


"Jak zostałam bóstwem!?" #3
Nanami zaczyna zdawać sobie sprawę, że Tomoe wywołuje w niej nieznane wcześniej uczucia. Ciężko jest jej jednak odgadnąć myśli swojego protektora, ponieważ swoim zachowaniem na zmianę sugeruje z jednej strony chłodny brak zainteresowania, a z drugiej troskę i oddanie. Ich relacje zostaną wystawione na próbę, gdy pewien biały wąż wybierze sobie Nanami na narzeczoną. Zwłaszcza że będzie chciał uświadomić dziewczynie prawdziwą, dziką przeszłość chowańca, którego ona tak broni…

"Unbreakable Machine-Doll" #5
Raishin próbuje odkryć tajemnicę przeszłości Frei i jej brata. Wierzy bowiem, że dziewczyna musiała mieć naprawdę dobry powód, żeby próbować go zabić, nawet jeśli robiła to dość nieudolnie. W celu odkrycia prawdy udaje się do ściśle strzeżonego sektoru sierocińca, który jest kluczem do całej zagadki. Jak się okazuje, ktoś zastawił tam na niego pułapkę. Czy uda mu się dotrzeć na Ucztę, do której zostały już tylko godziny?

RE: Nasze nowości na Japaniconie
Popełnił: SilveryFoxxx (178.37.55.???); Popełniono: 2015-10-06 23:24:01
Czekam na Kamisamę jak moje sikorki na słonecznik na balkonie :)
RE: Nasze nowości na Japaniconie
Popełnił: krzbzo (31.175.74.???); Popełniono: 2015-10-07 18:00:21
Długo kazaliście sobie na unbreakable czekać.