"Morderca w mojej głowie" 6, "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9 i "Kolory naszego życia" 2 już u nas!

Dodany przez: mbloch - 2023-09-29 15:05:49 - 215 unikalnych wyświetleń;

Tuż przed weekendem dotarły do nas nowości: "Morderca w mojej głowie" 6, "Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9 oraz "Kolory naszego życia" 2!

Czy wśród tych mang znajdziecie coś dla siebie?

Mamy też niestety przykrą wiadomość - okazało się, że przypadku "Miłość to wojna" 16 jesteśmy zmuszeni reklamować cały nakład. Obwoluty muszą zostać poprawione, dlatego prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.

"Morderca w mojej głowie" 6
Jaźń Eijiego Urashimy znika. W zamian budzi się ogarnięty żądzą zemsty B1, który wyjawia swoją skomplikowaną przeszłość. Zdradza też, co tak naprawdę wydarzyło się tamtego dnia, gdy odnaleziono go całego we krwi przy dźgniętej nożem Kyoce Yukimurze.

"Kemono Jihen. Niesamowite zdarzenia" 9
Zacięta walka na śmierć i życie z Akagim i Kaede, podwładnymi Inari, zakończyła się zwycięstwem Kabane i przyjaciół, a klan węży kemono przekazał chłopakowi kamień nurtu. Teraz ma w posiadaniu już cztery minerały. Tymczasem Inugami, który w poszukiwaniu kamienia oczyszczenia pojechał do Fukuoki, startuje w zapasach sumo organizowanych przez kappy. Natomiast do podróżującego z Yuim Akiry podkrada się jeden z lisów...

"Kolory naszego życia" 2
Szesnastoletni Sora Itoda jest zakochany w koledze z klasy, ale boi się wyznać mu uczucie i otwarcie mówić z innymi o swojej orientacji. Jednak spotkanie z ekscentrycznym właścicielem kawiarni, panem Shiro Amamiyą, sprawia, że chłopak zaczyna kwestionować swoje wcześniejsze decyzje. Godzi się też namalować mural, który ma ozdobić wnętrze lokalu. Tymczasem mama młodego artysty i znajomi ze szkoły utwierdzają się w przekonaniu, że Sorę i Nao łączy coś więcej. Trudno wyjaśnić to nieporozumienie, nie podejmując tematu orientacji Sory, dlatego tych dwoje szuka rady u pana Shiro. Niestety mężczyzna ma własne problemy związane ze swoją trudną przeszłością...

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.