Monster Musume 6 i Loveless już w sprzedaży

Dodany przez: Urd - 2016-08-29 13:43:48 - 3156 unikalnych wyświetleń;

W końcu dotarły do nas mangi "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6 i "Loveless" #6. Niestety ze względu na ogromną liczbę dodruków, jakie robimy w tym miesiącu, sierpniowe nowości - choć dawno wysłane - dopiero zaczynają do nas spływać. Dobra wiadomość jest taka, że do naszej oferty powróci aż 20 brakujących tomików, o które tak często pytaliście. Potwierdzono nam również, że pojutrze zostanie nam przywieziony najnowszy "HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół", natomiast "Fairy Tail" #4 ma być u nas pod koniec tygodnia.

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #6
Wychodzi na jaw, kto pisał listy z pogróżkami. Okazuje się, że to nikt inny, tylko... wysłanniczka samej śmierci! W dodatku oświadcza, że przybyła po duszę jednego z mieszkańców tego najbardziej międzygatunkowego domostwa w mieście. O kogo może chodzić? Czyja godzina właśnie wybiła? Ale naszych bohaterów zaczynają równocześnie dręczyć także o wiele bardziej przyziemne bolączki doczesności - Kurusu zdaje sobie sprawę, że przy takiej ilości goszczących u niego potworzyc, do końca miesiąca może im nie wystarczyć jedzenia. Wraz ze swoimi nietypowymi towarzyszkami wyrusza zatem w miasto (i w las) na poszukiwanie tanich zapasów. To dopiero będzie wyzwanie!

"Loveless" #6
Seimei odwiedził swój dom i postawił matce ultimatum. Ta jednak odmawia zabicia Ritsuki. Co więcej, postanawia chronić go za wszelką cenę... choćby miało to oznaczać, że będzie więzić chłopaka. Tymczasem nieobecność Ritsuki w szkole zaczyna budzić niepokój wychowawczyni i Hawatari. Dziewczyna radzi nauczycielce, aby szukała pomocy u Sobiego. Po której jednak stronie opowie się żołnierz Lovelessa, gdy odkryje prawdę na temat śmierci Seimeia?

A oto nasz plan dystrybucji:
- poniedziałek - rozsyłamy prenumeraty;
- wtorek - mangi będą dostępne w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie; Gdańsku, Szczecinie, Wrocławiu i Poznaniu,
- środa - tomiki trafią do sprzedaży w sieci salonów empik i innych sklepów komiksowych;