Monster Musume 5 już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2016-06-16 13:27:04 - 2525 unikalnych wyświetleń;

Potworny nakład "Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #5 już dotarł do naszego biura! Tajemniczy prześladowca terroryzuje naszych bohaterów listami z pogróżkami - czy agentkom PoR-u uda się zapobiec katastrofie? Przekonajcie się sięgając po najnowszy tomik!

"Monster Musume. Codzienność z potworzycami" #5
Do Kimihito dociera tajemniczy list z pogróżkami - komuś ewidentnie zależy na tym, aby chłopak nie ożenił się z żadną Legendariae. Do akcji wkracza agentka Smith i jej Potworny Regiment. Postanawiają wywabić prześladowcę... wysyłając naszego bohatera na randki z potworzycami. Tym sposobem, jedna potworna pannica za drugą ruszają w miasto na romantyczne schadzki pod czujnym okiem POR-u. Jak można jednak przypuszczać, dziewczętom bardzo trudno wychodzi nie rzucanie się w oczy, a jeszcze trudniej nie wpadanie w tarapaty. Czy uda się im złapać autora złowrogiego listu? Nie przegapcie kolejnego tomiku "Monster Musume"!

Na naszej stronie możecie też zapoznać się z początkowymi stronami.

A oto nasz plan wysyłek:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty,
- piątek - manga będzie dostępna w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Szczecinie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu,
- poniedziałek - tomiki trafią do sprzedaży w salonach empik i innych sklepach komiksowych