Mangowy tłusty czwartek

Dodany przez: Urd - 2015-02-12 12:49:18 - 3760 unikalnych wyświetleń;


Tłusty czwartek, a więc na bogato! Nie żartowaliśmy - walczymy i naprawdę mamy zamiar wydać w lutym aż tuzin mang. Na dowód prezentujemy aż cztery tytuły, które od rana dowożą nam z drukarni opancerzone wozy. To oczywiście żart - pod obstawą jadą tylko pączki. Przypominamy, że wszystkie prezentowane mangi będą dostępne w ten weekend podczas szóstej odsłony wrocławskiego konwentu LOVE. Szykują się mangowe walentynki!

HAGANAI - Nie mam wielu przyjaciół #2
Klub Sąsiadów nie przestaje zaskakiwać. Zwłaszcza Sena w tym tomiku kilka razy rozbije bank szokując swoją pomysłowością. Przeniesiemy się również na basen, wyjdzie bowiem na jaw, że jedna z dziewczyn nie potrafi jeszcze pływać. Odpowiedzialnym za pacyfikowanie wszystkich tych dramatów będzie oczywiście Kodaka. Chłopak zdradzi nam również co nieco ze swojej przeszłości. Okazuje się, że jednak był kiedyś w jego życiu pewien przyjaciel...

Demon Maiden Zakuro #8
Zakuro i pozostali delegaci Ministerstwa ds. Demonian w dalszym ciągu prowadzą śledztwo w sprawie zaginionych uczennic. Wszystkie poszlaki wskazują, że zamieszany w sprawę może być ktoś ze szkoły. Ale dochodzenie odbija się również na prywatnym życiu bohaterek. Rodzina Rikena wyraźnie daje odczuć Susukihotaru jak surowe zasady rządzą ich domem. Tymczasem Zakuro zostaje wezwana na prywatną rozmowę przez matkę Agemakiego... O cóż może chodzić?

Loveless #4
Sobi ledwo uchodzi z życiem po walce z Zero. Coraz bardziej oczywistym staje się fakt, że jeśli dalej będzie walczył sam, każdy kolejny wróg stanie się dla niego śmiertelnym zagrożeniem. Choć Ritsuka bardzo pragnie mu pomóc, nie do końca rozumie, jak ma stworzyć z Sobim właściwy duet. Tymczasem Zero szykują się do ponownej walki. Jednak tym razem rozkazy, które otrzymały, nie pozwolą Ritsuce pozostać w cieniu.

Emma #7
Emmę dosięgła zemsta arystokracji. Porwana i wywieziona do maleńkiej wioski z dala od Londynu, ponownie zmuszona jest zacząć wszystko od nowa. Chociaż William nie szczędzi koneksji i pieniędzy, znalezienie ukochanej wydaje się być niemożliwe. Sprawę dodatkowo utrudnia fakt, iż wicehrabia Campbell uważa, że decyzja o ślubie nigdy nie była dla Williama kwestią wyboru.

Tomik ten kończy główną serię "Emmy", której 3-częściowy sequel będziemy wydawać w formie kontynuacji. Wydanie tomu siódmego jest większe o prawie 100 stron (!), dlatego jego cena będzie odrobinę większa (29,99 zł).

A oto nasz plan dystrybucji:
- czwartek - rozsyłamy prenumeraty
- piątek - sprzedaż uruchamiają sklepy stacjonarne Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- sobota/niedziela - mangi będzie można zakupić na konwencie Love 6 we Wrocławiu
- poniedziałek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

RE: Mangowy tłusty czwartek
Popełnił: BlackElf (46.253.188.???); Popełniono: 2015-02-13 10:55:02
bardzo fajno :) ale wciąż czekam na aktualzację mojego zamówinia preorderu na powyższe mangi ;)