Mafiozi są w mieście!

Dodany przez: Urd - 2015-02-25 10:56:41 - 2985 unikalnych wyświetleń;

Czwarty tom "Acid Town" już do nas dotarł, nie mamy go jednak zamiaru zatrzymywać go tylko dla siebie. Pakujemy prenumeraty i już niedługo będziecie mogli cieszyć się swoimi tomikami. Ta część jest wyjątkowo ciekawa, ponieważ ujawnia sekrety z przeszłości kilku bohaterów!

"Acid Town #4"
Tetsu czuje się coraz bardziej bezradny. Yuki postanowił odsunąć się od niego i odejść, w ten sposób zapewniając mu bezpieczeństwo. Zwłaszcza odkąd został zmuszony do roli podwójnego agenta w mafijnym półświatku. Tymczasem akcja przenosi się w przeszłość – skomplikowane relacje i powiązania między bohaterami w końcu wychodzą na jaw. Okazuje się, że wiszące nad miastem widmo nadchodzącej wojny, to konsekwencja przez lata planowanej zemsty…

A oto nasz plan dystrybucji:
- środa - rozsyłamy prenumeraty
- czwartek - tomik będzie można zakupić w sklepach stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu
- piątek - manga będzie dostępna w sieci salonów empik i sklepach komiksowych

Jest to dziesiąta z dwunastu pozycji, jakie przygotowaliśmy dla Was na luty. W piątek spodziewany się dostać z drukarni powieść graficzną "Adventure Time - Igrając z ogniem". Chociaż wszystkie zapowiedziane pozycje przygotowane zostały z wyprzedzeniem i niewiele nam brakuje do realizacji naszego wspaniałego planu, z przyczyn od nas niezależnych opóźni się premiera mangi "5 cm na sekundę". Jest nam niezmiernie przykro, bo chociaż od ponad dwóch tygodni wszystko jest gotowe do druku, wciąż czekamy na akcept okładki. Robimy co możemy i mamy nadzieję lada dzień dostać zielone światło na druk, jednak wiemy już na pewno, że nie zmieścimy się z jej wydaniem w lutym.

Dodatkowo, część w Was zgłaszała nam problemy z obwolutą do drugiego tomu "HAGANAI" - jak się okazało nazwiska autorów ucinają się w zakładce. Chociaż nie możemy z dystrybucji wycofać już nakładu, który został skierowany do sklepów, dodrukowaliśmy poprawne obwoluty i każdy będzie mógł wymienić ją za darmo. Będzie można tego dokonać w następujący sposób:
· w sklepach stacjonarnych Yatta.pl, w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu;
· prosząc o obwolutę w komentarzu do zamówienia w sklepie internetowym Yatta.pl,
· w siedzibie naszego wydawnictwa na Szpitalnej 6 lok. 17 w Warszawie,
· na naszym stoisku konwentowym
lub
· przesyłając zaadresowaną kopertę zwrotną (format C5) ze znaczkiem na adres: Studio JG Szpitalna 6 lok. 17 00-031 Warszawa z dopiskiem "HAGANAI 2".

RE: Mafiozi są w mieście!
Popełnił: NounShiro (89.79.219.???); Popełniono: 2015-02-28 15:16:39
w końcu! tak długa przerwa między 3 a 4 tomem, ale nareszcie się doczekałam! Oczywiście już wczoraj czekałam z panią w komiksiarni na paczkę z tym cudem, a przeczytany już tomik odpoczywa wśród swoich braci na półeczce, czekam na 5 ! :D