Loveless - Your Eyes Only

Premiera: 2014-07-11
Autor: Yun Kouga
Ilość stron: 96
Format: A4
Wydanie: ekskluzywne, w twardej oprawie z obwolutą

Zebrane w ekskluzywny album prace popularnej japońskiej rysowniczki znanej pod pseudonimem Yun Kouga. Tematem dominującym są postaci występujące na kartach mangi "Loveless", ale nie tylko. Artbook ukazuje rozwój stylistyczny autorki - kartkując go, możemy prześledzić jak zmieniał się jej styl począwszy od debiutów, na sukcesach komercyjnych skończywszy. Bogata kolorystyka, charakterystyczna kreska, zmysłowe postaci i ciekawe rozwiązania kompozycyjne z pewnością zainspirują zarówno fanów autorki, jak i osoby stykające się z jej twórczością po raz pierwszy.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby „Your Eyes Only” spełnił najbardziej wygórowane oczekiwania. Edycja ściśle limitowana - będzie stanowić ozdobę każdej kolekcji!

Artbook dostępny tylko w sklepach Yatta.pl oraz u wybranych partnerów handlowych.

Data wydania polskiego: 2014-07-11

Pozostałe tomy:

Przykładowe strony:© Studio JG; Powielanie umieszczonych na tej stronie fragmentów mangi, umieszczanie jej na innych stronach bez zgody Studia JG (dotyczy to także SKLEPÓW) jest niedozwolone. Zgody udzielamy z chęcią - ale otrzymanie jej wymaga skontaktowania się z naszym wydawnictwem.