Log Horizon ze specjalnym dodatkiem

Dodany przez: Urd - 2016-08-25 15:56:32 - 3191 unikalnych wyświetleń;

Trochę to trwało, ale nareszcie możemy Wam udzielić wszystkich informacji na temat kolejnego tomu light novel "Log Horizon" #2. Z powodu wysokich kosztów licencji, musieliśmy wstrzymać się z drukowaniem kolorowych stron w pierwszym tomie, ponieważ nie chcieliśmy "zapobiegawczo" podnosić ceny tomiku. Rozważaliśmy opcję drukowania rozkładówek zbiorczo w co drugim tomie, ewentualnie osobno w formie bookletu dołączonego do tomu drugiego. Po przeanalizowaniu wyników sprzedaży pierwszego tomu postanowiliśmy jednak zamieszczać kolorowe rozkładówki w każdym tomie (kolorowe ilustracje z pierwszej części zostaną włączone do tomu drugiego).

Premiera drugiego tomu będzie miała miejsce mniej więcej za tydzień, gdyż w ostatniej chwili autor zażyczył sobie zmiany na obwolucie. Przepraszamy za opóźnienie i mamy nadzieję, że książka Was nie zawiedzie - po wprowadzeniu do świata w pierwszej części, fabuła nabiera niesamowitych rumieńców!
"Log Horizon" #2
Po uratowaniu Serary i wydostaniu się z Susukino, bohaterowie wracają do Akiby. Choć nie minęło wiele czasu od momentu, gdy ją opuścili, w mieście zdążyły zajść bardzo niepokojące zmiany. Działalność poszczególnych gildii, nakierowana wyłącznie na własny zysk, najmocniej zaczęła odbijać się na niezrzeszonych i nowicjuszach. Doszło do tego, że początkujący gracze są wykorzystywani do niewolniczej pracy, a wśród mieszkańców dominują nastroje apatii i zrezygnowania. Shiroe decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i naprawić sytuację w Akibie. Ale czy jedna osoba jest w stanie coś zdziałać?

RE: Log Horizon ze specjalnym dodatkiem
Popełnił: silvver (77.254.192.???); Popełniono: 2016-08-30 16:34:25
A tłumaczenie też poprawicie? Pierwszy tom miał wiele błędów i było widać brak znajomości MMO.