Listopadowe premiery wydawnicze

Dodany przez: mjachimek - 2020-11-02 12:22:20 - 2050 unikalnych wyświetleń;

Ależ ten czas leci! Dopiero świętowaliśmy Jesienny Festiwal Mangowy, a tu już zastał nas listopad. Idealna pora, by uwić sobie kokon z kocyków i czytać ulubione mangi! Co prawda drukarnie już nas straszą, że mogą pojawić się przesunięcia, ale zrobimy wszystko, żeby poniższe tytuły trafiły do Was zgodnie z planem. A zatem - jedziemy z listą!

W listopadzie swoje oficjalne premiery mają trzy tytuły, które mieliście szansę zdobyć już wcześniej, w ramach przedpremiery z okazji JFM. Mowa, oczywiście, o: "Beastars" 1, "Sposób na pięcioraczki" 1 oraz "Klątwa Haru" 1.

Z nowości przygotowaliśmy dla Was pierwszą część dwutomowej miniserii "Nim odnalazła nas miłość", będącej prequelem ciepło przyjętej "Rodzinki od zaraz".

Prócz tego, w tym miesiącu w Wasze ręce trafią kontynuacje znanych i lubianych serii: "Wielki Strażnik Biblioteki" 2 (w dwóch edycjach: w miękkiej oraz twardej oprawie do wyboru), "Goblin Slayer" 8, "Twoje kwietniowe kłamstwo" 9, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4, "Magiczny świat Ran" 2 (również w dwóch edycjach i zbiorczym wydaniu 2 w 1), "Miłość to wojna" 3, "Szlakiem chmur na północny zachód" 3, "IM: wielki kapłan Imhotep" 3, "Grand Blue" 3, "Opowieść panny młodej" 11 oraz "Overlord" 12.

Na grafice nie pojawiły się "Seven Deadly Sins" 11 oraz "Yona w blasku świtu" 9 ponieważ lada dzień spłyną z druku. Również "Log Horizon" 8 powinien ukazać się w pierwszej połowie listopada.

______________________

Przypominamy daty zamknięcia prenumerat (nie są to daty premier!):
- "Wielki Strażnik Biblioteki" 2 - do 9 listopada
- "Goblin Slayer" 8 - do 12 listopada
- "Twoje kwietniowe kłamstwo" 9 - do 12 listopada
- "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 4 - do 16 listopada
- "Magiczny świat Ran" 2 - do 16 listopada
- "Miłość to wojna" 3 - do 18 listopada
- "Szlakiem chmur na północny zachód" 3 - do 18 listopada
- "Nim odnalazła nas miłość" 1 - do 16 listopada -
- "IM: wielki kapłan Imhotep" 3 - do 19 listopada
- "Grand Blue" 3 - do 23 listopada
- "Opowieść panny młodej" 11 - do 23 listopada
- "Overlord" 12 - do 19 listopada