Lipcowe nowości wydawnicze

Dodany przez: Naq - 2015-06-23 19:19:37 - 7217 unikalnych wyświetleń;

Co prawda do końca miesiąca zostało jeszcze trochę czasu, ale postanowiliśmy już dziś zaprezentować Wam nowości, które ukażą się w lipcu nakładem naszego wydawnictwa. Szykujemy dla Was zarówno kontynuacje wydawanych już serii, jak i trzy zupełne nowości - "Ilegenes - Ścieżki obsydianu", "Uśmiech Kanoko" ("Warau Kanoko-sama") oraz... niespodziankę! 1-tomowy komiks polskiej autorki, której prace już kiedyś wydawaliśmy. Więcej o tym projekcie napiszemy już niedługo :)

NOWOŚCI:
Ilegenes - Ścieżki obsydianu #1
Ilegenes to wyspa będąca znanym na całym świecie ośrodkiem badań, symbolem postępu technologii i inżynierii genetycznej. Jednak zarówno oficjalne badania, jak i znajdująca się na wyspie Akademia Militarna to jedynie przykrywka dla nielegalnego biznesu wartego fortunę. Na Ilegenes tworzone są bowiem klony sprzedawane za ogromne pieniądze na czarnym rynku. Jeden z uczniów akademii, 17-letni Fon Fortinbras Littenber, jako dziecko był świadkiem śmierci swoich rodziców. Aby zemścić się za tę zbrodnię postanowił nie tylko doprowadzić do zaprzestania nielegalnej działalności naukowców z Ilegenes, ale też doprowadzić do ostatecznego zniszczenia wyspy.

Uśmiech Kanoko #1
Kanoko Naedoko to trzymająca się na uboczu klasowa dziwaczka. Nieustannie świdruje wzrokiem klasę i notuje każdy interesujący szczegół, który zauważy. Spodziewając się po ludziach wszystkiego co najgorsze, nie angażuje się w żadne społeczne więzi. Właśnie dzięki temu uważa się za osobę bezstronną i swoje życiowe powołanie widzi w roli… wielkiego obserwatora! Trójkąty miłosne? Ciche wzdychania? Małe perwersje? Nic nie umknie czujnemu wzrokowi Kanoko, a wszystko ląduje w jej zeszycie! Pewnego razu jeden z jej tajnych rankingów wpada w ręce najpopularniejszego chłopaka w klasie. Czy będzie to katastrofa, czy raczej szansa na nową znajomość? Poznajcie perypetie aspołecznej okularnicy, która, choć zmuszona do zaangażowania się w życie klasy, nie zamierza poddać się konwenansom i nie pozwoli sobie w kaszę dmuchać! Przed Wami zwariowana szkolna komedia, przy której nie sposób się nudzić.

KONTYNUACJE:
Jak zostałam bóstwem?! #2
Kolejny tom przygód Nanami Momozono – świeżo upieczonego bóstwa opiekuńczego. Choć chram dalej świeci pustkami, a pomysłów na przyciągnięcie wiernych wciąż brakuje, nasza nastolatka nie traci hartu ducha. Postanawia wrócić do szkoły! Jednakże to nie wewnętrzna potrzeba dalszej edukacji była impulsem do podjęcia tej decyzji. W liceum rozpoczyna właśnie naukę szalenie przystojny i popularny idol nastolatek – Kurama. Decyzja ta oczywiście nie podoba się Tomoe, który przestrzega dziewczynę przed szeregiem niebezpieczeństw, jakie mogą wyniknąć z chodzeniem po mieście ze znakiem bóstwa na czole. Ale w końcu bez ryzyka nie ma zabawy, prawda?

No.6 #4
Shion dowiaduje się, że Safu została aresztowana i trawiła do wiezienia w Bloku Zachodnim. Zdesperowany postanawia na własną rękę ruszyć przyjaciółce na ratunek. Nie chce, aby Szczur wiedział o jego zamiarach, gdyż boi się ponownie narażać go na niebezpieczeństwo. Czy jednak zdoła zupełnie sam włamać się do fortecy jaką jest owiane złą sławą więzienie? A jeśli nawet mu się to uda, czy będzie w stanie go opuścić? Jakby tego było mało, okazuje się, że Safu może nie mieć już wiele czasu…

Giga Tokyo Toy Box #4
Prace nad projektem trwają! Wielka okazja dla Studia 3G to jednocześnie życiowe wyzwanie dla Taiyo. Wizja nowej gry przywołuje w nim niespełnione ambicje związane z niedokończoną „Sword Chronicle 4”. Czy historia się powtórzy i nowy projekt pogrąży ambitnego twórcę? Członkowie jego zespołu coraz mniej wierzą w sukces gry, natomiast Tsukiyama dostaje niespodziewane zaproszenie od Sensuia.

Emma #9
Ponownie wkraczamy w życie bohaterów, którzy do tej pory pojawiali się jedynie w tle historii wielkiego romansu Emmy i Williama. Życie nie kończy się jednak na jednej historii. Prezentowany tutaj tom przeniesie Was w czasie i przestrzeni, do dzieciństwa Williama i Hakima, odkryjemy początki miłości państwa Mölders, powróci świat pokojówek, tuż obok kulisów wielkiej sztuki. Kaoru Mori ponownie zachwyci Was nie tylko swoją zdolnością obserwacji, ale też swoim niesłychanym kunsztem rysowniczym.

SMASH! #3

Wiele osób pyta też o pozostałe nasze mangi, więc przygotowaliśmy skrót informacji o danych tytułach:

"Monster Musume" - jeśli otrzymamy na czas akcept od strony japońskiej, jeszcze w lipcu ukaże się pierwszy tom mangi, jeśli nie - manga trafi do sklepów w sierpniu.

"Adventure Time", "K-ON!", "Girl Friends", "Servamp" - kolejne tomy ukażą się w sierpniu.

"Loveless" i "Książę Piekieł" - wciąż czekamy na materiały i niestety nie wiemy, kiedy możemy się ich spodziewać.


O terminach premier pozostałych nowości będziemy informować na bieżąco.

RE: Lipcowe nowości wydawnicze
Popełnił: SilveryFoxxx (178.37.28.???); Popełniono: 2015-06-24 18:11:16
No. 6 i Kamisama już zamówione, tylko czekać na premierę :) Boleję straszliwie, że nie dam rady teraz kupić Ilegenes, ale mówi się trudno. Przesunięcie Toradory daje mi nadzieję, że dam radę zamówić 1 tom. :)
RE: Lipcowe nowości wydawnicze
Popełnił: agajaw (94.42.61.???); Popełniono: 2015-07-02 12:37:37
Liczę, że już nie będzie żadnych zmian w premierze "No.6".
RE: Lipcowe nowości wydawnicze
Popełnił: Patrycja-chan (95.40.205.???); Popełniono: 2015-07-11 09:41:13
Bardzo się ciesze ze juz jest pierwszy to Ilegenes sciezki obsydianu A juz wiadomo kiedy mozna sie spodziewac Acid Town 5?