„Księga Przyjaciół Natsume" 23 oraz „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 6 właśnie dotarły z drukarni!

Dodany przez: mbloch - 2022-08-04 15:31:39 - 470 unikalnych wyświetleń;

Czwartek mieni się premierami! Mamy dla dziś dla Was 2 nowe tomiki: „Księga Przyjaciół Natsume" 23 oraz „Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 6. Przed Natsume i Tatsu kolejne wyzwania, choć zupełnie innego rodzaju! Poniżej podrzucamy opisy tomów i plan dystrybucji dzisiejszych nowości!

„Księga Przyjaciół Natsume" 23
Natsume, Nishimura, Kitamoto i Tanuma dowiadują się od Himuro, trzecioklasisty z liceum Misumi, o szkolnej legendzie dotyczącej obrazów zatytułowanych „Tenjo”. Zaintrygowani chłopcy tworzą ekipę poszukiwawczą i wyruszają, by odnaleźć jedno z malowideł. Tylko dlaczego Himuro przestrzega ich, by nie patrzyli na to, co zostało uwiecznione na papierze...? Jaką tajemnicę skrywa przeklęte dzieło sztuki?

„Yakuza w fartuszku. Kodeks perfekcyjnego pana domu" 6
Legendarny yakuza znany jako Nieśmiertelny Tatsu zerwał ze światem przestępczym - porachunki między gangami zamienił na walkę z pracami domowymi i pielęgnowanie znajomości sąsiedzkich. I oto pewnego dnia Tatsu otrzymuje propozycję, by wstąpić do zaprzyjaźnionego Koła Gospodyń...

Plan dystrybucji:
- czwartek - pakujemy prenumeraty.
- piątek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- poniedziałek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (przypominamy, że „Księga przyjaciół Natsume” nie jest dostępna w stacjonarnych empikach, jedynie przez empik.com).