"Kroniki przystojnych samurajów!" 4, "Podejrzane sekrety" 11 oraz "Shaman King" 8 już są!

Dodany przez: mbloch - 2022-11-25 09:14:46 - 212 unikalnych wyświetleń;

Tuż przed weekendem prezentujemy nowiusieńkie mangowe tomiki: "Kroniki przystojnych samurajów!" 4, "Podejrzane sekrety" 11 oraz przedpremierowo "Shaman King" 8! Jak zakończy się przygoda w XVI-wiecznej Japonii? Czy Tatsuhiko zda sobie sprawę z własnych uczuć i odnajdzie Emiru? Kto wygra kolejny pojedynek w Turnieju Szamanów? Dowiecie się, sięgając po dzisiejsze nowości!

"Kroniki przystojnych samurajów!" 4
Z upływem czasu Mai zaczyna żywić silne uczucie do Nobunagi… i jak się zdaje – z wzajemnością! Wokół jednak szaleje wojna, a połączone wojska Uesugiego i Takedy stawiają armię Ody w bardzo trudnym położeniu. Jaki będzie wynik tej wojny? I czy jest przyszłość dla Mai i Nobunagi?

"Podejrzane sekrety" 11
Tydzień przed rozdaniem dyplomów Emiru zatyka dziurę w ścianie i znika. Tatsuhiko postanawia odszukać sąsiadkę, wykorzystując nieliczne ślady, które za sobą pozostawiła. Tymczasem Emiru spogląda na pewną nieznaną Tatsuhiko osobę i pyta zalotnie: Czekałeś na mnie, prawda?

"Shaman King" 8
Podczas walki Over Soule Rena i Yo ewoluują. W pewnym momencie młody Tao atakuje przeciwnika resztką many, jednak ten stawia zaciekły opór. Który z nich przejdzie eliminacje i uzyska prawo do udziału w głównej części Turnieju Szamanów?

Plan dystrybucji:
- piątek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl.
- czwartek/piątek - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami (z wyjątkiem przedpremierowego "Shaman Kinga", który do ogólnej sprzedaży trafi 7 grudnia).