Jesienny Festiwal Mangowy - prezentujemy piątą kartę kolekcjonerską

Dodany przez: mjachimek - 2020-09-30 15:02:04 - 382 unikalnych wyświetleń;

Dziś ujawniamy piątą limitowaną kartę kolekcjonerską, jaką będziecie mogli zdobyć z okazji Jesiennego Festiwalu Mangowego! Tym razem pochodzi ona z trzytomowej miniserii "Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie"! Mamy nadzieję, że Wy wynegocjowalibyście dla siebie lepszą ofertę niż bohater tej mangi! ;)

Przypominamy, że aby otrzymać karty kolekcjonerskie, należy kupić pierwszy tom minimum trzech festiwalowych serii w prenumeracie do 11 października - szczegóły zabawy na stronie Jesiennego Festiwalu Mangowego!

"Sprzedałem swoje życie za 10 000 jenów rocznie" 1
W dzieciństwie Kusunoki i Himeno marzyli o sławie i pieniądzach – nie mieli wątpliwości, że czeka na nich świetlana przyszłość. Obiecali sobie wtedy, że jeśli za dziesięć lat żadne z nich nie znajdzie drugiej połówki, wezmą ze sobą ślub. Lata mijały, ich drogi rozeszły się, a dwudziestoletni Kusunoki nie mógł bardziej oddalić się od realizacji ambitnych planów z dzieciństwa. Pozbawiony perspektyw, pieniędzy i chęci do działania, postanawia sprzedać część swoich rzeczy, aby móc przeżyć kolejne dni. W antykwariacie napotyka na starszego mężczyznę, który widząc jego trudne położenie, opowiada mu o pewnym sklepie, w którym można sprzedać długość swojego życia, czas lub zdrowie. Mimo początkowego sceptycyzmu, wiedziony ciekawością Kusunoki udaje się we wskazane miejsce i dokonuje niezwykłej transakcji...

Dodaj komentarz