HOSHIN ENGI naszą jesienną nowością!

Dodany przez: Urd - 2021-07-30 16:46:19 - 715 unikalnych wyświetleń;

Dziś mamy dla Was nowość, którą darzymy szczególnym sentymentem. Mowa oczywiście o „Hōshin Engi”, wspaniałej mandze, która w Polsce zasłynęła przed laty za sprawą anime „Łowca dusz”. Kto oglądał, łapka w górę!

Manga zostanie przez nas wydana w formacie powiększonym i w odświeżonej edycji, zamykającej 23 oryginalne części w 18 tomach – będą to więc solidne grubaski. Zmieniły się także obwoluty - teraz zdobią je nowe, piękne grafiki, układające się w jeden obrazek!

Jeśli lubicie nieszablonowe shōneny z wciągającą, rozbudowaną fabułą pełną akcji, humoru i złożonych postaci, których nie sposób nie kochać – to seria właśnie dla Was!

Premiera pierwszego tomu już w listopadzie, natomiast każdy, kto do poniedziałku włącznie zamówi dowolne prenumeraty z tej serii i posłuży się kodem DUSZYCZKI, otrzyma dodatkowe 5% rabatu!

HŌSHIN ENGI
Trzy tysiące lat temu, gdy na tronie Chin zasiadł dobry i mądry król Chū, dolinie Żółtej Rzeki wróżono długie lata dobrobytu. Jednak wszystko przepadło, kiedy władca pojął za żonę równie piękną, co okrutną Dakki, jedną z xianren, nieśmiertelnych istot o wyjątkowych mocach. Pod rządami bezlitosnej królowej kraj pogrążył się w chaosie…
Aby przywrócić równowagę w świecie ludzi, przywódca wszystkich xianren wysłał swojego ucznia, Taikōbō, z misją pokonania i zapieczętowania dusz aż 365 demonów na usługach Dakki. W obliczu przeważających sił wroga, Taikōbō będzie musiał znaleźć sprzymierzeńców gotowych na wszystko...

Przed Wami epicka, pełna intryg, humoru i fabularnego rozmachu przygoda, w której ludzie, nieśmiertelni i demony toczą bój o losy tego świata!

Autor: Ryū Fujisaki
Gatunek: shōnen, fantasy
Format: A5
Liczba tomów: 18 (edycja kanzenban 23 w 18)
Premiera: Listopad