Garść informacji popyrkonowych

Dodany przez: Urd - 2016-04-13 15:41:51 - 2786 unikalnych wyświetleń;

Uffffff...! Koniec Pyrkonu! Jesteśmy wykończeni jak nigdy, ale zadowoleni. Powoli dochodzimy do siebie i wszystko ogarniamy, ale korzystając z okazji chcielibyśmy powiedzieć Wam kilka słów. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na stoiskach, gratulujemy zwycięzcom konkursów treasure hunt, pozdrawiamy wszystkich, z którymi widzieliśmy się na panelach i wesołym ludkom, którzy tańczyli z Happym (zwłaszcza cosplayerom za trud przygotowania stroju i wesołej meksykańskiej ekipie za cudowną energię). Mamy nadzieję, że będziecie z nami również za rok! Jesteśmy też bardzo ciekawi Waszych wrażeń z konwentu - co najbardziej Wam się podobało? Czy przypadła Wam do gustu forma konkursów - piszcie w komentarzach!

GARŚĆ INFORMACJI WYDAWNICZYCH
Jako że wielu z Was ma sporo różnych pytań zbierzemy tu odpowiedzi na najczęściej zadawane. Nie mieliśmy możliwości odpisywać Wam na bieżąco, bo od środowego poranka do poniedziałkowego wieczoru byliśmy na miejscu i zasuwaliśmy nie mając dostępu do komputerów - nawet czwartkowy wysyp newsów zaplanowany został rano i wrzucały się one automatycznie. A zatem:

PRENUMERATY:
- Prenumeraty "Fairy Tail" #1 - wszystkie prenumeraty "Fairy Tail" zostały wysłane we wtorek (5.04).
- Prenumeraty "Log Horizon" #1 - jako że drukarnia wyrobiła się z drukiem na ostatnią chwilę i sami jechaliśmy po tomiki w piątek rano, prenumeraty zostały spakowane w poniedziałek wieczorem.
- Prenumeraty "Ajin" #1, "Highschool DxD" #1 i "Golden Time" #1 zostały wysłane w środę.
- Prenumeraty "Atomówki" #1 i "Adventure Time" #3 - wszystkie prenumeraty wyszły w piątek.

- "Alicja w Krainie Koniczyny" #1 - choć tomik był przygotowany jeszcze w marcu, to niestety ilość druków - mang i innych materiałów, jaką zarzuciliśmy drukarnię sprawiła, że mimo niesamowitej pracy drukarni, "Alicja" dopiero teraz została wrzucona na maszyny. Na pocieszenie zamieścimy jutro/pojutrze przykładowe strony mangi, która trafi do sprzedaży za mniej więcej osiem dni.

- "SMASH!" #5 - jako że magazyn dostał kolejkę jeszcze po "Alicji" postanowiliśmy go trochę zaktualizować i wrzucić do druku na początku przyszłego tygodnia - dzięki temu, będziecie mogli przeczytać w środku również na temat tegorocznej edycji Pyrkonu - okładkę magazynu, również pokażemy Wam na dniach.

- Infografika na kwiecień - podsumowanie miesiąca wraz z okładkami mang, które ukażą się jeszcze w kwietniu zamieścimy jeszcze w tym tygodniu.

- "Fairy Tail" #1, "Golden Time" #1, "Atomówki" #1, "Adventure Time" #3, "Adventure Time - Posterbook" - już dostępne są w ogólnej sprzedaży.

RE: Garść informacji popyrkonowych
Popełnił: Alexandrus888 (84.40.229.???); Popełniono: 2016-04-14 00:05:10
Panel "Od zera do bohatera" był najlepszym na jakim byłem podczas konwentu :D
RE: RE: Garść informacji popyrkonowych
Popełnił: Urd (212.180.230.???); Popełniono: 2016-04-14 16:17:01
:D Dziękujemy! Na pewno powtórzymy go na jeszcze kilku innych konwentach :)
RE: Garść informacji popyrkonowych
Popełnił: anitkakk (37.248.254.???); Popełniono: 2016-04-15 11:34:59
cieszę się, że wyprawa na Pyrkon udała się Wam :D chciałam zapytać, czy ogłosiliście tytuły 3 zapowiadanych nowości, które mają pojawić się w 2. połowie roku i ich ujawnienie miało mieć miejsce na Pyrkonie?