Fairy Tail już do Was leci

Dodany przez: Urd - 2016-04-05 13:06:53 - 4567 unikalnych wyświetleń;

Tadam! Kotek Happy dostarczył nam dziś do biura całą górę mangi "Fairy Tail"! Pokazałby się na zdjęciu, ale niestety jest zbyt zajęty pakowaniem ostatnich prenumerat. Kotek przypomina, że komplet obydwu tomów wraz z pocztówkami dostaną wszyscy, którzy zamówili je w prenumeracie, a także uczestnicy Pyrkonu, którzy zakupią je podczas konwentu. Dodatkowo, do paczek dołączymy kartę konkursową. Szczegółwy wszystkich atrakcji ii konkursów związanych z "Fairy Tail" zebraliśmy w rameczce poniżej:

FAIRY TAILOWY ZAWRÓT GŁOWY - Pocztówki - to widoczne na zdjęciu dodatki dla prenumeratorów i kupujących mangę na Pyrkonie
- Karty konkursowe - Treasure Hunt: do każdej prenumeraty i tomiku zakupionego na Pyrkonie dodajemy karty - każdy kto wypełni rozpisane na nich zadanie i odniesie nam kartę na Pyrkonie otrzyma unikatową smyczkę z "Faity Tail". Dodatkowo, wśród osób, które wypełnią zadanie, rozlosujemy kilka prenumerat na kolejne tomy - największa prenumerata, którą rozdamy będzie zawierać 50 tomów! Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.
- "Don't worry be Happy" - w sobotę spotkamy się, aby zatańczyć z Happy'm - biorąc udział w zabawie, pomożesz nam przekazać autorowi mangi pozdrowienia od polskich fanów. A przy okazji możesz zdobyć prenumeratę na 10 tomów mangi! Szczegóły znajdziesz TUTAJ.


Dodatkowo pragniemy poinformować, że niestety, oprócz "Fairy Taila", pozostałe nowości dotrą do prenumeratorów na początku przyszłego tygodnia, ponieważ drukarnia nie dała rady. Od trzech tygodni połowa maszyn drukuje tylko nasze mangi, ale niestety zajmuje to zbyt dużo czasu, żebyśmy zdołali dostarczyć resztę tytułów jeszcze przed konwentem. A z dobrych wiadomości: wszystkie nowości zdążą na Pyrkon. Po drugie, jako że niektórzy z Was zamawiali paczki z kilkoma pyrkonowymi nowościami, rozbijemy je dwie przesyłki, tak, aby każdy dostał "Faity Tail" z kartą konkursową jeszcze przed konwentem - oczywiście na nasz koszt.

"Fairy Tail" #1
Jeśli chcesz pozbyć się krwiożerczej bestii, grasującej w Twoim mieście – koniecznie wynajmij do jej usunięcia maga z Fairy Tail. Jeśli chcesz się pozbyć miasta – zrób dokładnie to samo! Choć gildia ta działa po stronie dobra, doniesienia o spustoszeniach, za które są odpowiedzialni, regularnie zajmują pierwsze strony gazet, bulwersując społeczeństwo. Ale Lucy się tym nie przejmuje. Nie wyobraża sobie, że mogłaby wstąpić do innej gildii. Tak – Lucy też jest magiem, ale nie rzuca piorunami, nie sprowadza deszczu ani nie tańczy z wilkami. Zbiera klucze. Przy ich pomocy jest w stanie przywołać z innego wymiaru gwiezdne duchy, które potrafi w różnej mierze kontrolować. Los chciał, że pewnego dnia zostaje uratowana z opresji akurat przez maga ze swojej ulubionej gildii, niejakiego Natsu Dragneela, który obiecuje zabrać ją do siedziby Fairy Tail. I choć wyobrażenia dziewczyny przegrywają konfrontację z rzeczywistością, teraz nie ma już odwrotu. Jej wielka przygoda w świecie magii, miecza i ogoniastej wróżki właśnie się zaczęła…

A oto nasza tradycyjna rozpiska:
- wtorek - rozsyłamy prenumeraty tomu 1 i 2 (z pocztówkami i kartą konkursową);
- piątek-niedziela - obydwa tomiki będą dostępne podczas konwentu Pyrkon w Poznaniu (do zakupu dołączane będą pocztówki i karty konkursowe)
- piątek - rozpoczynamy sprzedaż w sklepie stacjonarnym Yatta.pl w Warszawie; - poniedziałek - pierwszy tom mangi trafi do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku;
- wtorek - "Fairy Tail" #1 trafi do empików i innych sklepów komiksowych;

- 23 maja - "Fairy Tail" #2 trafi do ogólnej sprzedaży.

RE: Fairy Tail już do Was leci
Popełnił: SilveryFoxxx (178.37.14.???); Popełniono: 2016-04-05 20:21:39
Planujecie dać rozpiskę planowanych na ten miesiąc tytułów?
RE: Fairy Tail już do Was leci
Popełnił: K4I (89.65.86.???); Popełniono: 2016-04-05 20:48:03
Wszystko fajnie.. wszystko pięknie... Tylko będąc precyzyjnym to Happy nie jest w sumie kotem ^^ Btw. Przemknęła Wam przez myśl wydanie Fairy Tail Zero?
RE: Fairy Tail już do Was leci
Popełnił: Rivart (31.42.26.???); Popełniono: 2016-04-08 22:07:01
Chętnie kupiłabym jednotomówke Fairy Tail Zero