Dzień premier: "Iruma w szkole demonów" 10, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 8 i "Beastars" 5 już są!

Dodany przez: mbloch - 2021-08-02 14:51:49 - 171 unikalnych wyświetleń;

Na dobry początek tygodnia drukarnia dostarczyła nam nowe tomiki: "Iruma w szkole demonów" 10, "Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 8 oraz "Beastars" 5! Przed Wami nowe perypetie naszych wspaniałych bohaterów! Na które czekacie najbardziej?

"Iruma w szkole demonów" 10
Złowroga organizacja, chcąc zrównać z ziemią Walter Park, przywołuje trzy magiczne bestie. Jednak Iruma i jego koledzy nie poddadzą się bez walki! Uczniowie szkoły dla demonów pokażą, na co ich stać!

"Jak tropikalna rybka tęskniąca za śniegiem" 8
Wiosną do Klubu Miłośników Oceanariów w Liceum Nanahama dołącza trójka energicznych pierwszoklasistów. Nadchodzi lato, a Koyuki poświęca każdą wolną chwilę na naukę do egzaminów wstępnych na studia. Nastolatka podejmuje niezwykle ważną decyzję i postanawia podzielić się nią z Konatsu nad brzegiem morza, przy świetle księżyca. Jak przyjaciółka zareaguje na tę zaskakującą wiadomość? Im bliżej rozstania, tym cenniejsze są wspólnie spędzone dni...

"Beastars" 5
Tuż przed Świętem Meteorytów dochodzi do konfrontacji Juno i Louisa. Widać młoda wilczyca chce wykorzystać swoje wdzięki i charyzmę nie tylko po to, by zawalczyć o Legoshiego. Tymczasem nieśmiały wilk postawia wyznać Haru swoje uczucia. Jednak szukając jej podczas festiwalu, odkrywa, że biała króliczka została uprowadzona. Władze miasta wiedzą, kto może stać za tym tajemniczym porwaniem, ale nikt nie chce zadzierać z tak niebezpiecznymi przeciwnikami…

Plan dystrybucji:
- poniedziałek - pakujemy prenumeraty.
- wtorek - tomiki trafią do sklepów stacjonarnych Yatta.pl w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Opolu, Częstochowie, Legnicy, Zielonej Górze, Lublinie, Nowym Sączu i Tarnowie. ("Beastars" 5 szukajcie w stacjonarkach dopiero od środy!)
- środa - mangi znajdą się w empikach i innych sklepach z komiksami.