Deszcz kontynuacji i serii pobocznych!

Dodany przez: Urd - 2020-02-21 19:09:36 - 810 unikalnych wyświetleń;Wczoraj był tłusty czwartek, ale dziś również na bogato - tym razem w mangi powiązane z już wydawanymi przez nas seriami! Co prawda ich premiera wypadnie w drugiej połowie roku, ale wyjątkowo postanowiliśmy ogłosić je wcześniej - wiemy, że wielu z Was czeka na nie bardzo niecierpliwie. Jak widzicie, na szczycie grafiki znalazł się spin-off serii "Pokój w kolorach szczęścia", którego głównym bohaterem jest detektyw Matsubase - "Seikai no Tantei" . Premiera już w nadchodzące wakacje. Ucieszą się również fani serii "ERASED. Miasto, z którego zniknąłem" 9 - pod koniec lata wydamy bowiem side story, które świetnie uzupełnia główną serię. Tomik zostanie oznaczony liczbą 9 - tak jak w oryginale. Również w wakacje ukaże się kontynuacja mangi "Mother's Spirit" - sprawdźcie, czy nasi bohaterowie żyli długo i szczęśliwie. Podobała Wam się "Rodzinka od zaraz"? Jesienią koniecznie sięgnijcie po dwutomową serię "Itsuka koi ni naru made" , czyli opowieść o tym, jak poznali się i zakochali w sobie Chiaki i Kazuma, na długo przed tym, jak w ich życiu zawitała mała Ayumi. A na dokładkę dorzucamy sequel "W rytmie wieczoru i poranka - Bis!" , aby i fani Harady mieli powód do radości - manga trafi do sprzedaży pod koniec roku.

Dokładne daty wydań podamy bliżej premier, ponieważ tytuły są wciąż na wczesnym etapie licencyjnym. Ze względu na fakt, że sporo osób czekało na decyzję w sprawie tych serii, za zgodą Japonii wyjątkowo ogłaszamy je z większym wyprzedzeniem. Fakt, że inne dodatki do wydawanych przez nas mang nie pojawiły się w tym zestawieniu, nie wyklucza, że pojawią się w przyszłości.

SEIKAI NO TANTEI (spin-off)
Hijiri Matsubase jest jedynym w swoim rodzaju prywatnym detektywem. Ma niezawodną intuicję, umysł ostry jak brzytwa, cięty język i... aparycję gimnazjalisty. Choć uśmiech rzadko schodzi z jego twarzy, pod tą pogodną maską kryją się głębokie rany, które pomimo upływu czasu nie zdołały się zabliźnić. Traumatyczne przeżycia, z jakimi musiał się zmierzyć, ukształtowały go i uczyniły niezawodnym w swoim fachu. Poznajcie bliżej jednego z kluczowych bohaterów bestsellerowego "Pokoju w kolorach szczęścia"! Dowiedzcie się, jak wyglądały początki działalności detektywa Matsubase zaraz po jego odejściu z policji, a także czym zajmował się na trzy lata przed podjęciem sprawy Sachi i jej porywacza.

Autor: Hakuri
Gatunek: shonen, psychologiczny
Liczba tomów: 1+
Tytuł powiązany: "Pokój w kolorach szczęścia" (główna historia)

ERASED. MIASTO, Z KTÓREGO ZNIKNĄŁEM 9 (side story)
Satoru oszukał przeznaczenie. Udało mu się zmienić przeszłość, jednak cena, jaką za to zapłacił, była ogromna. Co działo się z jego rodziną i przyjaciółmi w czasie, gdy chłopak nie mógł być przy nich? Jakie jeszcze sekrety skrywa miasto, z którego zniknął? Jeden z najgłośniejszych seinenów psychologicznych ostatnich lat powraca, by zabrać Was w ostatnią podróż w czasie, po której wszystkie elementy układanki ułożą się wreszcie w spójną całość.

Autor: Kei Sanbe
Gatunek: seinen, psychologiczny
Liczba tomów: 1
Premiera: lato 2020
Tytuł powiązany: "ERASED. Miasto, z którego zniknąłem" (główna historia)

MOTHER'S SPIRIT 2 (kontynuacja)
Wymiany kulturowej ciąg dalszy! Ryoichiro pokazał przybyszowi z plemienia Ruta swój świat i nauczył go życia w wielkim mieście. Teraz bohaterowie zamienią się rolami i to Qaltaqa będzie pełnić rolę przewodnika. Jak poradzi sobie Ryoichiro z dala od cywilizacji, w samym sercu dzikiej puszczy? Czy kiełkujący związek bohaterów przetrwa ten sprawdzian? A może bliskość natury sprawi, że obudzą się w nich prawdziwie pierwotne żądze? Bohaterowie "Mother's Spirit" powracają w drugim tomie wciągającej historii, której po prostu nie możecie przegapić!

Autor: Enzo
Gatunek: yaoi, komedia
Liczba tomów: 1
Premiera: lato 2020
Tytuł powiązany: "Mother's Spirit"

W RYTMIE WIECZORU I PORANKA - BIS! (sequel)
Są różni jak ogień i woda, jak wieczór i poranek, ale łączy ich miłość do muzyki. Po wielu ciężkich życiowych próbach Asaichi i Yoru wreszcie zostali parą. Od tej pory jednak utrzymują swój związek w tajemnicy, bojąc się reakcji opinii publicznej. Wszystko komplikuje się, kiedy jedna z fanek zespołu, a zarazem zapalona stalkerka Yoru, robi muzykom zdjęcie w niedwuznacznej sytuacji, a następnie zaczyna grozić upublicznieniem kompromitujących materiałów. Jakby tego było mało, na czas trasy koncertowej tymczasowo dołącza do nich były członek poprzedniej kapeli Yoru. Czyżby Asaichi miał wkrótce poznać smak zazdrości? Jak zareaguje, kiedy na jaw wyjdą kolejne sekrety jego chłopaka? Przed Wami kontynuacja emocjonującej mangi "W rytmie wieczoru i poranka". Jesteście gotowi na bis?

Autor: Harada
Gatunek: yaoi, romans
Liczba tomów: 1
Tytuł powiązany: "W rytmie wieczoru i poranka" (prequel)

ITSUKA KOI NI NARU MADE
Chiaki i Kazuma, choć na pozór wydają się całkowitymi przeciwieństwami, przyjaźnią się odkąd tylko sięgają pamięcią. Pewnej nocy niespodziewanie ich relacja zaczyna rozwijać się w dość... nieoczekiwanym kierunku. Czy to tylko jednorazowy eksperyment? A może obydwaj czują do siebie o wiele więcej, niż byliby w stanie przyznać? Oto ciepła i zabawna opowieść o początkach miłości, która - jak zwykle - przychodzi z najmniej oczekiwanej strony!

Przed Wami prequel poprzedzający wydarzenia znane z mangi "Rodzinka od zaraz". Zobaczcie jak wyglądały początki niezwykłego związku Chiaki i Kazumy!

Autor: Tomo Kurahashi
Gatunek: yaoi, romans
Liczba tomów: 2
Premiera: jesień 2020
Tytuł powiązany: "Rodzinka od zaraz" (sequel)

Dodaj komentarz